Klubid

MTÜ Kaitsejõudude Spordiklubi
Imre Tiidemann
imre.tiidemann@mil.ee
50 57 168

MTÜ A2K Spordiklubi

Tair Anton
klubi@a2k.ee
50 79 899

MTÜ Spordiklubi Valga-Valka
Kristjan Raud
kristjanraud@hotmail.com                                                                                                                         51 38 785

MTÜ AOK Arendus
Andres Kübar
andreskybar@gmail.com
50 14 939

MTÜ Klubi Raudmees
Enn Kübar
ukubar@gmail.com
50 33 392

MTÜ Paide Ujumisklubi
Kristi Rohtla
paideujumisklubi@gmail.com
51 69 542

MTÜ Saue Spordiklubi
Marko Pruus
saue@sauespordiklubi.ee
51 19 209

MTÜ Spordiklubi Garant
Denis Danilkin
denisdanilkin@yahoo.com
51 949 495

MTÜ Spordiklubi Triatleet
Aado Liblikmann
aado.liblikmann@inspecta.ee
51 64 414

MTÜ Sportlik Eesti
Ain-Alar Juhanson
ain@trismile.ee
53 338 272

MTÜ Stamina Spordiklubi
Urmo Raiend
urmo@stamina.ee
50 19 572

MTÜ Suusaklubi Jõulu
Anu Taveter
anu.taveter@mail.ee
51 72 674

MTÜ SÜKK
Renna Järvalt
jooks@jooks.ee
52 21 233

MTÜ Tabasalu Triatloniklubi
Lembit Pallas
lembit.pallas@taltech.ee
56 698 670

MTÜ Tabasalu Ujumisklubi
Raul Tomberg
tabasalu@ujumisklubi.ee
51 11 667

MTÜ Tartu Ujumisklubi
Janno Jürgenson
janno@tuk.ee
52 06 211

MTÜ Tore Aeg
Toomas Kutsar
toreaeg@hot.ee
50 18 294

MTÜ Triatloniklubi 21CC
Jane Oidekivi
info@21cc.ee
51 56 711

Spordiklubi I Love Triathlon Tallinn
Jevgeni Doronin
jevgeni.doronin@ilovesupersport.com                                                                                                     52 86 570


MTÜ Passion for Adventure
Priit Ailt
tripassion@passionforadventure.ee
56 454 949

MTÜ TriSmile
Margus Püvi
klubi@trismile.ee
50 87 383

MTÜ Ujumise Spordiklubi
Kaja Haljaste
info@ujumine.ee
51 17 839

MTÜ Vinni VAK
Gunnar Tõnning
mtg@hot.ee
56 468 428

MTÜ Narva TRI
Aleksandr Latin
aleksandr.latin@gmail.com
55 06241