Parimad noored

 

2018 Eesti meistrivõistluste tulemused triatlonis
 
Lapsed E
1. Adele Roop
2. Keiti Lii Sikk
3. Arabel Pedoson
 
1. Kalmer Kiiver
2. Gustav Karl Metspalu
3. Roobert Teder
 
Lapsed D
1. Etriin Etverk
2. Mirtel-Madlen Siimar
3. Kirke Mõtsnik
 
1. Karl Vilson
2. Robin Hansen
3. Sebastian Suppi
 
Lapsed C
1. Anette Teder
2. Johanna Kübar
3. Kirke Kübar
 
1. Gregor Rasva
2. Rasmus Boisen
3. Ivan Bondarchuk
 
Noored B
1. Mari Mai Ruus
2. Sandra Velling
3. Grete Maria Savitsch
 
1. Sander Aavik
2. Simo Aksalu
3. Rihard Viherpuu
 
Noored A
1. Merili-Mai Kivimets
2. Vanessa Viiding
3. Maria Bondarchuk
 
1. Johan Tamm
2. Mart Leo Ruus
3. Risto Holtsmeier
 
Juuniorid
1. Anette Hallik
2. Katre Meriloo
3. Kaari Meriloo
 
1. Johannes Sikk
2. Armin Angerjärv
3. Kaarel Trepp
 
2017 Eesti meistrivõistluste tulemused triatlonis
 
Lapsed E
1. Kristin Luts
2. Erika Hiiemäe
3. Arabel Pedoson
 
1. Sebastiab Suppi
2. Karl Vilson
3. Patrik Tobias Pindma
 
Lapsed D 
1. Anette Teder
2. Johanna Kübar
3. Etriin Etverk
 
1. Trevor Kägo
2. Richard Lõoke
3. Robin Hansen
 
Lapsed C
1. Mari Mai Ruus
2. Grete Maria Savitsch
3. Kirke Kübar
 
1. Sander Aavik
2. Rasmus Boisen
3. Gregor Rasva
 
Noored B
1. Maria Bondarchuk
2. Getriin Marii Lessing
3. Vanessa Viiding
 
1. Johan Tamm
2. Matteus Miilpalu
3. Karl Johannes Visnapuu 
 
 Noored A
 1. Anette Hallik
 2. Merili-Mai Kivimets
 3. Reeli-Marta Siimar
 
 1. Mart Leo Ruus
 2. Risto Holtsmeier
 3. Karl Mell
 
Juuniorid
1. Eleri Etverk
2. Janeli Jaomaa
 
1. Marti Alt
2. Karel Seli
3. Andrus Kuusk
 
 
2016 Eesti meistrivõistluste tulemused triatlonis
 
Lapsed E
1. Mirtel-Madlen Siimar
2. Ingrid Hiiemäe
3. Romi Israel
 
1. Robin Hansen
2. Aaron Parker Järveoja
3. Patrik Tobias Pindma
 
Lapsed D
1. Anette Teder 
2. Kirke Kübar
3. Johanna Kübar
 
1. Rasmus Boisen
2. Trevor Kägo
3. Oliver Holtsmeier
 
Lapsed C
1. Getriin Marii Lessing
2. Mari Mai Ruus
3. Kirke Kool
 
1. Simo Aksalu
2. Rihard Viherpuu
3. Mihkel Melker Marran
 
Noored B
1. Merili-Mai Kivimets
2. Maria Bondarchuk
3. Vanessa Viiding
 
1. Mart Leo Ruus
2. Risto Holtsmeier
3. Johan Tamm
 
Noored A
1. Anette Hallik
2. Katre Meriloo
3. Kaari Meriloo
 
1. Johannes Sikk
2. Kaarel Trepp
3. Rinel Pius
 
Juuniorid
1. Eleri Etverk
2. Paula-Brit Siimar
3. Vanessa Pure
 
1. Henry Räppo
2. Cevin Anders Siim
3. Kevin Vabaorg
 
 
2015 Eesti meistrivõistluste tulemused triatlonis
 
Lapsed E
1. Anette Teder
2.Johanna Kübar
3. Alina Hadijeva
 
1. Trevor Kägo
2. Gert Martin Savitsch
3. Nikita Stanitski
 
Lapsed D
1. Mari Mai Ruus
2. Kirke Kübar
3. Laura Lizette Sander
 
1. Rasmus Boisen
2. Stefan Saks
3. Oliver Holtsmeier
 
Lapsed C
1. Getriin Marii Lessing
2. Maria Bondarchuk
3. Vanessa Viiding
 
1. Johan Tamm
2. Karl Johannes Visnapuu
3. Matteus Miilpalu
 
 Noored B
1. Marie-Elisabeth Martinson
2. Anette Hallik
3. Merili-Mai Kivimets
 
1. Kaarel Trepp
2. Kaarel Jaan Kadarik
3. Andres Aleksander Tammer
 
Noored A
1. Eleri Etverk
2. Vanessa Pure
3. Simona Gilberta Luts
 
1. Henry Räppo
2. Kevin Vabaorg
3. Johannes Sikk
 
Juuniorid
1. Katrin Zaitseva
2. Rahel Kallas
3. Laura Kallas
 
1. Cevin Anders Siim
2. Karl Johan Leichter
3. Hans-Kristen Rootalu
 
 
2014 Eesti meistrivõistluste tulemused triatlonis
 
Lapsed E
1. Kirke Kübar
2. Lisett Tokovenko
3. Johanna Kübar
 
1. Rasmus Boisen
2. Ivan Bondarchuk
3. Lars Sebastian Antoniak
 
Lapsed D
1. Getriin Marii Lessing
2. Kirke Kool
3. Helena Heinlo
 
1. Ervin Otto Prank
2. Georg Kleinson
3. Rihard Viherpuu
 
Lapsed C
1. Merili-Mai Kivimets
2. Lille Välja
3. Carol Kuuskman
 
1. Johan Tamm
2. Simo Teearu
3. Matteus Miilpalu
 
Noored B
1. Marie-Elisabeth Martinson
2. Anette Hallik
3. Simona Gilberta Luts
 
1. Johannes Sikk
2. Kaarel Trepp
3. Rauno Variku
 
Noored A
1. Laura Kallas
2. Eleri Etverk
3. Brita Liivamaa
 
1. Henry Räppo
2. Kevin Vabaorg
3. Heikko Peensaar
 
Juuniorid
1. Rahel Kallas
2. Johanna Räppo
3. Laura Ernits
 
1. Nikita Tšerednitšenko
2. Lauri Otsmaa
3. Hans-Kristen Rootalu
 
 
2013 Eesti meistrivõistluste tulemused triatlonis
 
Lapsed E
1. Laur-Liis Valdmaa
2. Kirke Kübar
3. Hanna Maria Antson
 
1. Sander Aavik
2. Ivan Bondarchuk
3. Lucas Lausing
 
Lapsed D
1. Maria Bondarchuk
2. Getriin Marii Lessing
3. Kirke Kool
 
1. Matteus Miilpalu
2. Johan Tamm
3. Oskar Hanko
 
Lapsed C
1. Marie-Elisabeth Martinson
2. Anette Hallik
3. Jete Eevald
 
1. Kaarel Trepp
2. Ekke Juhan Liivak
3. Marten Siirma
 
Noored B
1. Liis Jääger
2. Janeli Jaomaa
3. Simona Gilberta Luts
 
1. Johannes Sikk
2. Kevin Vabaorg
3. Rauno Variku
 
Noored A
1. Laura Kallas
2. Rahel Kallas
3. Brita Liivamaa
 
1. Hans-Kristen Rootalu
2. Andres Nöps
3. Hardi Madi
 
Juuniorid
1. Karin Kallas
2. Marliis Odamus
 
1. Markko Etverk
 
 
2012 Eesti meistrivõistluste tulemused triatlonis
 
Lapsed E
1. Kirke Kool
2. Getriin Marii Lessing
3. Helena Heinlo
 
1. Sander Aavik
2. Rihard Viherpuu
3. Marten-Hugo Kivari
 
Lapsed D
1. Annabel Pure
2. Raileen Lelle
3. Vanessa Potagin
 
1. Matteus Miilpalu
2. Oskar Hanko
3. Ragnar Lelle
 
Lapsed C
1. Katre Meriloo
2. Jete Eevald
3. Kaari Meriloo
 
1. Johannes Sikk
2. Kaarel Trepp
3. Tiit Matvejev
 
Noored B
1. Laura Kallas
2. Brita Liivamaa
3. Vanessa Pure
 
1. Arthur Kooser
2. Cevin Anders Siim
3. Henry Räppo
 
Noored A
1. Sandra Schmidt
2. Rahel Kallas
3. Johanna Räppo
 
1. Markko Etverk
2. Lauri Otsmaa
3. Hans-Kristen Rootalu
 
Juuniorid
1. Kerti Kesküla
2. Relika Toome
3. Maria Pallas
 
1. Hannes Poolamets
2. Roman Kuzemko