Uudised

2018 ETL karikasarja I etapi, Paide triatloni sprindidistantsi võitsid Henry Räppo ja Katrin Zaitseva

200 võistleja konkurentsis võitis Henry Räppo 750m ujumisest, 20km rattasõidust ja 5km jooksust koosneva võistluse ajaga 55,05. Teisena lõpetas Kevin Vabaorg ja kolmanadana parim juunior Johannes Sikk.
Naiste konkurentsis järgnesid Katrin Zaitsevale veel noorteklassi kuuluv Merili-Mai Kivimets ja Paula-Brit Siimar.

Lisaks põhivõistlusele olid kavas ka lastedistants (150m ujumist, 4km rattasõitu ja 1km jooksu) ning noorte ja harrastajate distants (375m ujumist, 10km rattasõitu ja 2,5km jooksu).

Lastevõistluse kiireimad oli Ivan Bondarchuk ja Anette Teder. Oma vanuseklassides võitsid veel Etriin Etverk ja Robin Hansen ning Arabel Pedoson ja Kalmar Kiiver.

Noortedistantsi läbis kõige kiiremini Rihard Vihepruu Sander Aaviku ja Simo Aksalu ees. Kiireim neiu Mari Mai Ruus oli üldjärjestuses viies.

Paide tehisjärve ääres klubi Trismile korraldusel toimunud Paide triatlonil osales 300 triatlonisõpra.

2018 ETL karikasarja II etapp toimub 7.-8. juulil Valgas, kus laupäeval, 7. juulil oodatakse starti lastedistantsi ( 150m ujumist, 4km rattasõitu ja 1km jooksu) ning noorte ja harrastajate distantsi (375m ujumist, 10km rattasõitu ja 2,5km jooksu) võistlejaid ning pühapäeval, 8. juulil sprindi- (750m ujumist, 20km rattasõitu ja 5km jooksu) ning olümpiadistantsi (1500m ujumist, 40km rattasõitu ja 10km jooksu) võistlejaid.

Olümpiadistantsil selgitatakse Eesti meistrid täiskasvanute vanuseklassides.