Uudised

2020 ITU MK etapil Arzachenas lõpetas Kaidi Kivioja 23. ja Henry Räppo 47. kohaga

2020 ITU triatlonihooajal ei ole sportlastel maailma tasemel väga palju startimisvõimalusi olnud. Kaidil toimus viimane start IM 70.3 Tallinna ja Henryl Saaremaa duatloni võistlustel, kus mõlemad krooniti Eesti meistriteks.

Arzachena ITU MK etapp toimus Itaalias Sardiinia saarel väga reljeefsel rajal sprindidistantsil.

Naiste võistlusel domineeris bermuudalanna Flora Duffy stardist finišini, andes 1 tunni pikkuse sooloetenduse. Tema võiduaeg oli 1 tund ja 53 sekundit.  Hõbeda võitis Beth Potter Suurbritanniast, kes möödus itaallannast Verena Steinhauserist jooksurajal. Meie Kaidi lõpetas võitjast 4 minutit ja 19 sekundit hiljem ning saavutas 23. koha.

Meeste konkurentsis võitis selle hooaja kolmanda kulla prantslane Vincent Luis ajaga 54 minutit ja 24 sekundit. Tugevat konkurentsi pakkus talle Kristian Blummenfelt Norrast, kaotas võitjale vaid 5 sekundiga. Kolmandaks võistles ennast Alistair Brownlee Suurbritanniast, lõpetades 21 sekundit hiljem. Meie Henry võistles maailma tippkonkurentsis hästi, jõudes  59 minuti ja 17 sekundiga 61 mehe konkurentsis finišisse 47. kohaga.