Uudised

Elvas selgusid tänavused Eesti meistrid laste ja noorte vanuseklassides

Triatloni karikasarja eelviimasel etapil Elvas toimusid kaalukamad stardid sedapuhku järelkasvu arvestuses, kuna mängus olid laste ja noorte Eesti meistritiitlid. Lastedistantsil saavutasid kolmes vanuseklassis tiitlivõidud Hanna Palloson, Rafael Karu, Adele Roop, Karl Vilson, Etriin Etverk ja Trevor Kägo. Supersprindis toimunud noortedistantsil tulid A ja B klassi meistriteks Maria Bondarchuk, Johan Tamm, Mari Mai Ruus ja Sander Aavik.

Lapsed vanuseklassides C, D ja E võistlesid distantsil 150 m ujumist, 5 km rattasõitu ja 1,2 km jooksu. E vanuseklassi parimad olid Hanna Palloson ja Rafael Karu, D vanuseklassis Adele Roop ja Karl Vilson ning C vanuseklassis Etriin Etverk ja Trevor Kägo.

Noorte Eesti Meistrivõistlused toimusid supersprindis, kus Eesti meistritiitlid võitsid noorte B klassis Mari Mai Ruus ja Sander Aavik ning A klassis Maria Bondarchuk ja Johan Tamm.

Täiskasvanutele ja juunioritele toimus Elvas Eesti Triatloni Karikasarja VIII etapp sprindidistantsil. Võitis Villu Vakra ajaga 58 minutit ja 57 sekundit, olles kaks minutit kiirem  nii teisena finišeerinud Karl Mellist kui kolmandana lõpetanud Cevin Anders Siimust.

Kiireim naine rajal oli juunior Merili-Mai Kivimets ajaga 1:07.43.

ETL karikasarja finaaletapp toimub 21. septembril Saaremaal, kus võisteldakse duatlonis.
Karikasarja kokkuvõttes lähevad arvesse 4 parima triatloni ja 1 duatloni tulemused.