Uudised

Kaidi Kivioja tõusis MK-etapil esitosinasse

Kaidi Kivioja sai Belgias Antwerpenis toimunud triatloni MK-etapil sprindidistantsil 12. koha. Hooaja edenedes üha paremasse vormi tõusnud eestlannal jäi poodiumikohast puudu 42 sekundit.

Sprindivõistluse kavas oli 750 meetri ujumine, 20 km rattasõit ja viiekilomeetrine jooksudistants. Etapivõidu noppis ameeriklanna Summer Cook ajaga 1.02.52, teine oli britt Beth Potter 1.03.11 ja kolmas itaallanna Verena Steinhauser 1.03.13.

Kivioja ujus ajaga 9.21, sõitis ratast 36.04 ja jooksis ajaga 17.26, kokku oli tema lõpuaeg 1.03.55, mis andis tasavägises lõpuheitluses 12. koha. Kivioja ise jäi võistlusega rahule, olles rõõmus, et suutis murda teda sel hooajal jälitanud 15. koha needusest. Kolmel varasemal triatloni MK-etapil on eestlanna finišeerinud just 15. kohal.

Järgmine võistlusstart ootab Kivioja ees koduses Tartus, kus jagatakse Euroopa meistritiitlid sprindidistantsil.