Uudised

Koduse karikasarja VII etapil Kosel võitsid Cevin Anders Siim ja Kadri Possul

Viimastel aastatel ujumisele pühendunud Cevin Anders pani oma triatloni karikaetapi võidule aluse 750m ujumisdistantsil saavutatud eduga, väljudes veest pooleteise minutilise eduga järgnevate ees. Üllatavalt tugev rattasõit (päeva 4. aeg) ja kiire jooks (päeva 2. aeg) näitavad, et Cevin Anders on triatlonis tagasi.

20km pikkusel rattarajal suutsid Urmo Utar ja Emeri Lepp küll liidri kinni püüda, kuid jooksurajal näitas Cevin head kiirust ja tõusis taas liidriks, joostes 5km ajaga 19.07. Temast väledam suutis jooksurajal olla vaid Mart Suurkivi, kes lõpetas Cevini järel teisena. Kolmanda koha saavutas Urmo Utar.  Kiireim naine Kadri Possul läbis sprindidistantsi ajaga 1 tund 17 minutit ja 2 sekundit.

Noortedistantsil  (375-10-2,5) võistlesid taas B ja A klass koos ning nagu sel aastal tavaks saanud, olid nii neidude kui noormeeste konkurentsis B klassi noored A klassist kiiremad. Võitis Ujumise Spordiklubi kasvandik Sander Aavik Rihard Viherpuu ees. Neidude kiireim oli taas Mari Mai Ruus.

Lastedistantsil (150-4-1) olid taas kiireimad Trevor Kägo ja Etriin Etverk.