Uudised

Meie Liigume rahvatriatlonisari alustab 28. juunil Moostes

Liikumissari Meie Liigume kutsub osalema rahvatriatlonisarjas, mille etapid toimuvad juunist augustini erinevates Lõuna-Eesti paikades.

Sarja eesmärgiks on propageerida tervislikke eluviise, triatlonit kui atraktiivset ja mitmekülgset spordiala ning pakkuda Lõuna-Eestis elavatele inimestele tasuta võimalust aktiivseks vaba aja veetmiseks.

Rahvatriatlonisarjas saavad osaleda juuniorid (kuni 14. aastased poisid ja tüdrukud), harrastajad (mehed ja naised) ning võistkonnad.  Triatlonidistantsid on pigem kergemat laadi, et pakkuda võimalust triatloni läbimiseks igas eas aktiivsetele inimestele.

Meie Liigume rahvatriatlonietapid toimuvad:

28.06 Mooste
05.07 Kuremaa
13.07 Holstre-Polli
28.07 Navi
09.08 Kurepalu
17.08 Tõrva

Osalemine rahvatriatloniüritustel on tasuta, kuid korraldajad paluvad anda enda osalemisest aegsasti teada Meie Liigume koduleheküljel www.meieliigume.ee.

Igal etapil selgitatakse välja parimad juuniorid (vanuseklassides kuni 11-aastased, 12- kuni 14-aastased, eraldi poisid ja tüdrukud), harrastajad (eraldi mehed ja naised) ja võistkonnad. Lisaks selgitatakse välja parimad triatloniharrastajad kogu sarja raames - selleks tuleb osaleda vähemalt neljal etapil (sh 17.08 Tõrva triatlonil) ja koguda osalemise eest punkte.

Igal etapil toimub osalejate vahel erinevate auhindade loosimine. Sarja üldvõitjate vahel loositakse 17.08 Tõrvas välja eriauhindasid sarja partnerite poolt!

Meie Liigume sarja partneriteks on Hasartmängumaksu Nõukogu, Eesti Olümpiakomitee, ALeCoq, Tarmeko, Lõunakeskuse Taluturg, Starfeld, Tasku Keskus Tartus, Rait Wood, Quattromed HTI, Eesti Spordimeditsiini Klaster, loodusturism.ee, Mehed Liikuma, GlaxoSmithKline Eesti, Giga, MediTA kliinik, fotovabrik.ee, Jardin Lilled.

Täpsem info Meie Liigume rahvatriatlonisarja etappide kohta on leitav
www.meieliigume.ee.

Lisainfo:Siim Ausmees, Meie Liigume triatlonisarja peakorraldaja
Tel. 503 2748, info@meieliigume.ee