Uudised

Merili-Mai Kivimets jätkab peale Audentese Spordigümnaasiumi lõpetamist õpinguid USA ülikoolis

Esimese Eesti triatleedina õnnestus Merili-Mai Kivimetsal sisse saada mainekasse USA ülikooli Lenoir Rhyne University , kus ta alustab 2020.a. augustikuust õpinguid Kehakultuuriteaduskonnas (Excercise Sciences) ning asub treenima treener Bryant Howardi juhendamisel.

Merili-Mai on püstitanud endale spordis väga kõrged eesmärgid jõuda ITU rahvusvahelises konkurentsis tipptasemel sportlaseks. Töö selle nimel käib.

Merili-Mai alustas triatlonitreeningutega 2012. aasta sügisel (9 aastaselt) Tabasalu Triatloniklubis treener Lembit Pallase juhendamisel.  Triatlon sobis talle, koostöö treeneriga oli tulemuslik  ja tema sportlik areng on olnud järjepidev. 

2017. aastal asus Merili-Mai õppima Audentese Spordigümnaasiumisse ja tema treeneriks sai Marko Albert. Eesti koondise kandidaatidega koos treenides on kasvanud nii sportlikud eesmärgid kui treeningtase. Oma unistuste realiseerimiseks suundub nüüd tarmukas neiu õppima ja treenima USA-sse.

Merili-Mai senised parimad saavutused on ETU juuniorite konkurentsis 2018.a. Bucharestis saavutatud 6. koht ja Dnipros saavutatud 12. koht ning 2019.a. Tulceas saavutatud 5. koht. Merili-Mai on Eesti juuniorite meister nii triatlonis kui duatlonis. Kergejõustiku talvistel Eesti meistrivõistlustel 1500m jooksus võitis ta U20 Eesti meistri tiitli.