Uudised

Sander Aavik võistles ennast 2019 noorte Euroopa Meistrivõistlustel Kitzbühelis B finaali, kus ta saavutas 21.koha

Austrias Kitzbühelis toimuvatel noorte Euroopa Meistrivõistlustel esindavad Eestit Vanessa Viiding, Mari Mai Ruus, Sander Aavik ja Johan Tamm.
Eelvõistlused toimusid distantsil 500m ujumist, 12 km rattasõitu ja 3,3km jooksu, finaalvõistlused distantsil 250m ujumist, 9 km rattasõitu ja 2km jooksu.

Eelvõistluste päeva esimesel poolel võistlesid neiud.  Vanessa Viiding startis kolmandas stardis ja lõpetas ajaga 48.06, saavutades 24. koha ja edasi finaalvõistlustele ei kvalifitseerunud. Mari Mai Ruus pidi Sloveenia ETU Development laagris rattarajal toimunud kukkumisel saadud vigastuse tõttu individuaalvõistluse vahele jätma.

Päeva teisel poolel alanud tugev vihmasadu tegi rattaraja märjaks ja libedaks ning see sai saatuslikuks esimeses stardis võistelnud Johan Tammele, kes rattarajal kukkus ja pidi võistluse katkestama.
Sander Aavik startis kolmandas stardis ning võistles välja 16. koha ajaga 39.20 . See tagas talle koha B finaalis.

Finaalvõistlustel lõpetas Sander Aavik B grupis 21. kohaga. Euroopa noorte meistriks krooniti Igor Bellido Mikhailova Hispaaniast.