Uudised

Vigastuspausilt naasnud Kotšegarov lõpetas Vichy poolpika triatloni seitsmendana

Aasta alguses vigastusega kimpus olnud Kirill Kotšegarov tegi hooaja avastardi Ironman 70.3 Vichy poolpikal triatlonil, kus ta ajaga 4:04:24 lõpetas võistluse seitsmenda kohaga. Kuu aja pärast stardib Kotšegarov juba Ironmani täispikal distantsil Chattanoogas.

Kotšegarov ujus 1,9 kilomeetrit 26 minuti ja 40 sekundiga, läbis 90 km rattatrassi ajaga 2:18:27 ning jooksis poolmaratoni ühe tunni ja 14 minutiga. Võistluse parimale, sakslasele Maurice Clavelile kaotas eestlane finišis rohkem kui 18 minutiga.

Vichy võistlus oli Kotšegarovile soojendus 30. septembri Ironman Chattanoogaks, kus ta 2015. aastal pingelises finišiheitluses võidu võttis.