Uudised

Henry Räppo finišeerus 2019 Alanya ETU Triathlon karikaetapil 37. kohaga

Alanya ETU Triathlon karikaetapi võitis hispaanlane Genis Grau, kellel kulus sprindidistantsi läbimiseks aega 54 minutit ja 38 sekundit.
Henry suutis võistelda nii ujumis- kui rattaetapil liidritega samas tempos ning suundus 5 km pikkusele jooksurajale peagrupis. Kahjuks Henryl enam triatloni viimasel osaalal, jooksuetapil liidritega sama jooksutempot hoida ei õnnestunud ja nii kogunes finišiks kaotust võitjale peaaegu 2 minutit. Henry jõudis finišisse ajaga 56 minutit ja 37 sekundit ning lõpetas hooaja viimase ETU karikaetapi 68 mehe konkurentsis 37. kohaga.

2019.a. triatlonihooaja kokkuvõttes jõudis Henry Räppo ETU Euroopa karikaetappide edetabelis 60. kohale ning Olümpiamängudele kvalifitseerumise rankingutabelis 286. kohale.

Henry 2019.a. hooaja tähtsaimaks võistluseks jäävad Valencia U23 Euroopa Meistrivõistlused, kus ta saavutas 20. koha. Henry võistles hooaja jooksul üheksal rahvusvahelisel triatlonivõistlusel : kahel ITU MK etapil , Antwerpenis ja Tiszaujvaroses, kuuel ETU Euroopa karikaetapil ning võitis Eesti meistri tiitli olümpiadistantsil.