Uudised

Eesti Triatloni Liidu 2019.a. hooaja pidulik lõpetamine toimub pühapäeval, 10. novembril algusega kell 16:30 Tartus Erinevate Tubade Klubis

Kõik triatlonisõbrad on oodatud Tartus Erinevate Tubade Klubis aadressil Kastani tn. 42, IV korrusel.
Teeme kokkuvõtteid möödunud hooajast ja autasustame parimaid.

2019.a. Eesti Triatloni Liidu karikavõitjad on:

1 Lapsed E Rafael Karu

2 Lapsed E Robin Priks

3 Lapsed E Mikk Mihkel Ruus

 

1 Lapsed E Minna Li Mäesepp

2 Lapsed E Arabella Raie

3 Lapsed E Emma Kiiker

 

1 Lapsed D Karl Vilson

2 Lapsed D Kalmer Kiiver

3 Lapsed D Gustav Karl Metspalu

 

1 Lapsed D Adele Roop

2 Lapsed D Kristin Luts

3 Lapsed D Karoli Türn

 

1 Lapsed C Arseni Loginov

2 Lapsed C Anton Pashenkov

3 Lapsed C Artjom Alteberg

 

1 Lapsed C Etriin Etverk

2 Lapsed C Anette Teder

3 Lapsed C Mirtel-Madlen Siimar

 

1 Noored B Sander Aavik

2 Noored B Rasmus Boisen

3 Noored B Gregor Rasva

 

1 Noored B Mari Mai Ruus

2 Noored B Karolin Victoria Kotsar

3 Noored B Grete Maria Savitsch

 

1 Noored A Kaspar Lepp

2 Noored A Ander Markus Kroon

3 Noored A Rihard Viherpuu

 

1 Noored A Maria Bondarchuk

2 Noored A Hanne Grete Hanvere

3 Noored A Paula Kübar

 

1 Juuniorid Kaarel Trepp

2 Juuniorid Risto Holtsmeier

3 Juuniorid Oskar Miller

 

1 Juuniorid Merili-Mai Kivimets

2 Juuniorid Krete Kaasik

3 Juuniorid Anette Hallik

 

1 N/M 20-24 Marti Alt

2 N/M 20-24 Johannes Sikk

3 N/M 20-24 Andrus Kuusk

 

1 N/M 20-24 Anette Zukker

2 N/M 20-24 Paula-Brit Siimar

3 N/M 20-24 Katrin Zaitseva

 

1 N/M 25-29 Mart Suurkivi

2 N/M 25-29 Siim Holts

3 N/M 25-29 Sven Kask

 

1 N/M 25-29 Laura Suur

2 N/M 25-29 Kärt Praks

3 N/M 25-29 Liina Sala

 

1 N/M 30-34 Urmo Utar

2 N/M 30-34 Matt Rammo

3 N/M 30-34 Vjatšeslav Kulak 

 

1 N/M 30-34 Anneli Lind

2 N/M 30-34 Anneli Ratassepp

3 N/M 30-34 Riin Buddell

 

1 N/M 35-39 Kristjan Silvet

2 N/M 35-39 Villu Vakra

3 N/M 35-39 Paul Ruubel

 

1 N/M 35-39 Olga Lozinski

2 N/M 35-39 Kadri Valdre

3 N/M 35-39 Liivi Maddison

 

1 N/M 40-44 Andres Hiiemäe

2 N/M 40-44 Indrek Reinbach

3 N/M 40-44 Toomas Türn

 

1 N/M 40-44 Luise Puu

2 N/M 40-44 Egle Teder

3 N/M 40-44 Külli Mõtsnik

 

1 N/M 45-49 Toomas Loho

2 N/M 45-49 Marek Säälik

3 N/M 45-49 Artur Praun

 

1 N/M 45-49 Kadri Possul

2 N/M 45-49 Zinaida Kruusalu

3 N/M 45-49 Inge Reiman 

 

1 N/M 50-54 Vladimir Galkin

2 N/M 50-54 Raido Kiipsaar

3 N/M 50-54 Sven Rohlin

 

1 N/M 50-54 Irina Oleinitš

2 N/M 50-54 Tiia Riis

3 N/M 50-54 Marika Rohtla

 

1 N/M 55-59 Märt Lääts

2 N/M 55-59 Jaak Kanniste

3 N/M 55-59 Valdis Puzanov

 

1 N/M 55-59 Pille Naggel

2 N/M 55-59 Pille Nurmis

3 N/M 55-59 Eha Lehtoja

 

1 N/M 60-64 Jürgen Ligi

2 N/M 60-64 Arno Tammjärv

3 N/M 60-64 Jüri Mets

 

1 N/M 60-64 Sirje Kõresaar

 

1 N/M 65-69 Sulev Veerberk

2 N/M 65-69 Enn Kübar

 

1 N/M 70-74 Juhan Lukk

2 N/M 70-74 Rein Kane

3 N/M 70-74 Enno Kaasik

 

1 N/M 75-79 Ilmar Tagel

2 N/M 75-79 Arno Jaal

Oodatud on kõik triatlonisõbrad! Info tel. 56 951593