Võistluskalender

  EESTI TRIATLONIKALENDER 2018  
     
KUUPÄEV VÕISTLUS  
     
P 28.01.2018 Noortesarja Uju ja Jookse II etapp, Tallinn Tulemused
     
P 11.02.2018 Jõulumäe talveduatlon Tulemused
     
N 01.03.2018 Lähte talitriatlon Tulemused
     
L 03.03.2018 Ergomeetrite triatlon Tulemused
     
P 18.03.2018 Noortesarja Uju ja Jookse III etapp, Pärnu Tulemused
     
L 24.03.2018 Jõulumäe talitriatlon, Eesti MV Tulemused
     
P 15.04.2018 Ergomeetrite triatlon Tulemused
     
L 21.04.2018 Paikuse rulluisuduatlon Registreerimine
     
P 22.04.2018 Karujärve Jüripäeva duatlon Registreerimine
     
L 28.04.2018 Panevežise basseinitriatlon, Leedu * Registreerimine
     
L 05.05.2018 Tabasalu basseinitriatlon Registreerimine
  Rajakaardid: Ratas, Jooks  
     
P 06.05.2018 IX Paide-Türi kevadtriatlon Registreerimine
     
P 13.05.2018 Noortesarja Uju ja Jookse IV etapp, Rakvere Registreerimine
     
L 19.05.2018 Jõulumäe duatlon, EKV I *          Registreerimine
     
P 20.05.2018 Tamsalu basseinitriatlon Registreerimine
     
L 26.05.2018 Lähte duatlon, EKV II Registreerimine
     
L 26.05.2018 Daugavpilsi duatlon, Läti * Registreerimine
     
L 09.06.2018 Paide triatlon, sprint, EKV I Registreerimine
     
P 10.06.2018  Tõnu Odamuse mälestusvõistlus krossduatlonis Registreerimine
     
L 16.-17.06.2018 IRONMAN 70.3 Otepää, Eesti MV poolpikal distantsil Registreerimine
     
P 01.07.2018 Kõlleste rahvatriatlon Registreerimine
     
L 06.-08.07.2018 Minski triatlon, Valgevene * Registreerimine
     
L 07.-08.07.2018 Valga triatlon, OD Eesti MV, EKV II Registreerimine
     
L 14.07.2018 Pärnu jõe triatlon, sprint, EKV III Registreerimine
     
P 15.07.2018 Haapsalu triatlon Registreerimine
     
L 20.-22.07.2018 Tartu Mill triatlon, sprint, Euroopa MV * Registreerimine
  Eestlaste AG registreerimisinfo  
     
L 21.07.2018 Sportland Kõrvemaa Triatlon Registreerimine
     
L 27.-28.07.2018 Narva triatlon, sprint, noorte Eesti MV, teate Eesti MV, EKV IV Registreerimine
     
L 28.07.2018 Leisi Maastikutriatlon Registreerimine
     
P 29.07.2018 Kilingi-Nõmme triatlon Registreerimine
     
P 29.07.2018 Valgjärve Rahvatriatlon Registreerimine
     
L 04.-05.08.2018 IRONMAN Tallinn Registreerimine
     
L 04.-05.08.2018 Kupiški triatlon, Leedu, Baltimaade MV * Registreerimine
     
L 04.08.2018 Tabivere triatlon Registreerimine
     
L 04.08.2018 Tudu triatlon               rajaskeem Registreerimine
     
P 05.08.2018 Luunja triatlon Registreerimine
     
L 11.08.2018 Kose triatlon, sprint, EKV V Registreerimine
     
P 12.08.2018 Riia triatlon, Läti, ETU Junior Cup * Registreerimine
     
L 18.08.2018 Elva triatlon, sprint, EKV VI Registreerimine
     
P 19.08.2018 Jõulumäe krosstriatlon Registreerimine
     
P 19.08.2018 Kooraste Rahvatriatlon Registreerimine
     
L 25.08.2018 Triathlon Estonia, täispikk (+ muud distantsid) Registreerimine
     
P 26.08.2018 Vallikääru ujumisduatlon Registreerimine
     
L 22.09.2018 Tabasalu duatlon, Eesti MV, EKV III        Registreerimine
     
L 29.09.2018 Saaremaa duatlon, EKV IV Registreerimine
     
L 05.-06.10.2018 Vitebski duatlon, Valgevene * Registreerimine
     
P 06.10.2018 Paikuse krossduatlon Registreerimine

 

* Balti karikasarja etapid