Võistluskalender

  EESTI TRIATLONIKALENDER 2019  
     
KUUPÄEV VÕISTLUS  
     
P 11.11.2018 Noortesarja Uju ja Jookse I etapp, Tartu Tulemused
     
P 20.01.2019 Jõulumäe talveduatlon Registreerimine
     
P 03.02.2019 Noortesarja Uju ja Jookse II etapp, Tallinn Registreerimine
     
L 16.03.2019 Jõulumäe talitriatlon, Eesti MV Registreerimine
     
P 17.03.2019 Noortesarja Uju ja Jookse III etapp, Pärnu Registreerimine
     
P 05.05.2019 Noortesarja Uju ja Jookse IV etapp, Rakvere Registreerimine
     
L 11.-12.05.2019 Tabasalu basseinitriatlon, koolisport Registreerimine
     
L 25.05.2019 Jõulumäe duatlon, EKV I Registreerimine
     
L 08.06.2019 Paide triatlon, sprint, EKV II Registreerimine
     
L 15.-16.06.2019 IRONMAN 70.3 Otepää, Eesti MV poolpikal distantsil Registreerimine
     
L 22.06.2019 Narva triatlon, sprint, EKV III Registreerimine
     
L 29.-30.06.2019 Valga triatlon, OD ja juunioride Eesti MV, EKV IV Registreerimine
     
L 07.07.2019 Krootuse rahvatriatlon Registreerimine
     
K 10.07.2019 X Lähte MTB Triatlon Registreerimine
     
L 13.07.2019 Tartu Mill triatlon, OD Baltimaade MV, EKV V Registreerimine
     
L 20.07.2019 Pärnu jõe triatlon, sprint, EKV VI Registreerimine
     
L 20.07.2019 Sportland Kõrvemaa Triatlon Registreerimine
     
P 21.07.2019 Haapsalu triatlon Registreerimine
     
L 27.07.2019 Karksi-Nuia triatlon, sprint, EKV VII Registreerimine
     
P 28.07.2019 Valgjärve rahvatriatlon Registreerimine
     
L 03.-04.08.2019 IRONMAN Tallinn Registreerimine
     
K 07.08.2019 IV Lähte Aquatlon Registreerimine
     
L 10.08.2019 Kose triatlon, sprint, EKV VIII Registreerimine
     
P 11.08.2019 Kooraste rahvatriatlon Registreerimine
     
L 17.08.2019 Elva triatlon, sprint, laste ja noorte Eesti MV, EKV IX Registreerimine
     
L 24.08.2019 Triathlon Estonia, täispikk (+ muud distantsid) Registreerimine
     
L 24.08.2019 Jõulumäe krosstriatlon Registreerimine
     
L 21.09.2019 Saaremaa duatlon, duatloni Eesti MV, EKV X Registreerimine