Võistluskalender

  EESTI TRIATLONIKALENDER 2019  
     
KUUPÄEV VÕISTLUS  
     
P 11.11.2018 Noortesarja Uju ja Jookse I etapp, Tartu Tulemused
     
P 20.01.2019 Jõulumäe talveduatlon Tulemused
     
L 02.02.2019 MyFitness ergomeetrite triatlon, Pärnu Tulemused
     
P 03.02.2019 Noortesarja Uju ja Jookse II etapp, Tallinn Tulemused
     
L 16.03.2019 Jõulumäe talitriatlon, Eesti MV    rajaskeem Tulemused
     
P 17.03.2019 Noortesarja Uju ja Jookse III etapp, Pärnu Tulemused
     
P 05.05.2019 Noortesarja Uju ja Jookse IV etapp, Rakvere Registreerimine
     
L 13.04.2019 Rulluisuduatlon Paikusel Registreerimine
     
L 20.04.2019 Panevežis basseinitriatlon, Leedu * Registreerimine
     
K 08.05.2019 Triathlon Estonia kevadine basseinitriatlon Registreerimine
     
P 12.05.2019 Tabasalu basseinitriatlon, koolisport Registreerimine
     
L 25.05.2019 Jõulumäe duatlon, EKV I * Registreerimine
     
P 09.06.2019 Paide triatlon, sprint, EKV II Registreerimine
     
L 15.-16.06.2019 IRONMAN 70.3 Otepää, Eesti MV poolpikal distantsil Registreerimine
     
R 21.06.2019 Nõmme õhtutriatlon Registreerimine
     
L 22.06.2019 Narva triatlon, sprint, EKV III Registreerimine
     
L 29.-30.06.2019 Valga triatlon, OD ja juunioride Eesti MV, EKV IV Registreerimine
     
P 07.07.2019 Minski triatlon, Valgevene * Registreerimine
     
P 07.07.2019 Krootuse rahvatriatlon Registreerimine
     
K 10.07.2019 X Lähte MTB Triatlon Registreerimine
     
L 13.07.2019 Tartu Mill triatlon, OD Baltimaade MV, EKV V * Registreerimine
     
L 20.07.2019 Pärnu jõe triatlon, sprint, EKV VI Registreerimine
     
L 20.07.2019 Sportland Kõrvemaa Triatlon Registreerimine
     
P 21.07.2019 Haapsalu triatlon Registreerimine
     
P 21.07.2019 Leisi Maastikutriatlon Registreerimine
     
L 27.07.2019 Karksi-Nuia triatlon, sprint, EKV VII Registreerimine
     
L 27.07.2019  31. Tudu triatlon  Registreerimine 
     
P 28.07.2019 Valgjärve rahvatriatlon Registreerimine
     
P 28.07.2019 17. Kilingi-Nõmme triatlon Registreerimine
     
P 28.07.2019 Pühajärve pargitriatlon Registreerimine
     
R 02.-03.08.2019 Kupiški triatlon, Leedu * Registreerimine
     
L 03.-04.08.2019 IRONMAN Tallinn Registreerimine
     
P 04.08.2019 Luunja triatlon Registreerimine
     
K 07.08.2019 IV Lähte Aquatlon Registreerimine
     
L 10.08.2019 Kose triatlon, sprint, EKV VIII Registreerimine
     
P 11.08.2019 Riia triatlon, ETU junior Cup, Läti * Registreerimine
     
P 11.08.2019 Kooraste rahvatriatlon Registreerimine
     
R 16.08.2019 Pirita õhtutriatlon Registreerimine
     
L 17.08.2019 Elva triatlon, sprint, laste ja noorte Eesti MV, EKV IX Registreerimine
     
P 18.08.2019 Ujumisduatlon Pärnus Registreerimine
     
L 24.08.2019 Triathlon Estonia, täispikk (+ muud distantsid) Registreerimine
     
P 25.08.2019 Jõulumäe krosstriatlon Registreerimine
     
K 18.09.2019 Triathlon Estonia sügisene basseinitriatlon Registreerimine
     
L 21.09.2019 Saaremaa duatlon, duatloni Eesti MV, EKV X Registreerimine
     
L 21.09.2019 Vitebsk duatlon, Valgevene * Registreerimine
     
L 28.09.2019 Daugavpils duatlon, Läti * Registreerimine
     
L 12.10.2019 Krossduatlon Paikusel Registreerimine
     
     

 * Balti karikasarja etapid