Eesti Triatlon korraldab tänavu juulis, augustis ja novembris kolm treeninglaagrit, mis on suunatud erinevatele vanuseklassidele. Laagrite eesmärgiks on pakkuda triatleetidele võimalust kvaliteetseteks ühistreeninguteks ning seeläbi kuuluvustunde tekkimiseks.

25.-29. juulil on kümnel triatleedil võimalus osaleda rahvusvahelises treeninglaagris Soomes Turkus. Sportlastega sõidavad põhjanaabrite juurde kaasa Eesti treenerid Lembit Pallas ja Marko Albert.

29. juulist 2. augustini korraldatakse Keilas lastele ühine laager, kuhu on oodatud D, C ja B klassi nooremad (sünniaasta 2009) sportlased. Treeninguid viivad läbi Geil Siim ja tema poolt valitud külalistreenerid.

Aasta lõpu poole, 24.-26. novembril organiseerib Eesti Triatloni sportlaskomisjon noored B kuni eliitklassi triatleetidele laagri Kadrinas, mis on suunatud koondise kandidaatidele.

Ühised laagrid aitavad triatleetidel kvaliteetselt treenida, üksteisega paremini tutvuda ning seeläbi rahvusvahelisel areenil ühtse Eesti koondisena kindlamalt esineda ja kõrgemaid tulemusi saavutada.