Eesti Triatlon kutsus ellu kolmeliikmelise sportlaskomisjoni, kuhu valiti hääletamise teel Kaidi Kivioja, Katrin Zaitseva ja Johannes Sikk.

Esimesed kolm kandidaati said teistega võrreldes märkimisväärselt enam hääli, kuid omavahel oli rebimine tihe. Kivioja poolt hääletas 75, Zaitseva poolt 74 ja Sikki poolt 73 inimest. Neljas kandidaat sai juba 59 häält. Kokku oli hääletajaid 160 ehk 24% hääleõiguslikkest inimestest.

Eesti Triatloni presidendi Indrek Hääle sõnul võib tulemusega rahul olla, kuna hääletajate arv oli suur ning see näitab, et triatleetidele läks sportlaskomisjoni valimine korda. „Soovin võitjatele palju edu ja häid mõtteid, mida juhatusega jagada ning tänan kõiki kandidaate ja hääletajaid,“ ütles Hääl. „Nüüdseks oleme ellu kutsunud uues koosseisus tehnilise komisjoni  ja sportlaskomisjoni ning jätkame positiivsete uuendustega, et Eesti Triatlon saaks jõudsalt edasi areneda.“

Eesti Triatloni sportlaskomisjoni loomise eesmärgiks on sportlaste huvide esindamine ja nende seisukohtade ning soovituste esitamine Eesti Triatloni juhatusele. Kivioja, Zaitseva ja Sikk kinnitati sportlaskomisjoni liikmeteks perioodiks 2022 -2024.