Itaalias Caorles peetud Euroopa karikasarja etapil lõpetas Henry Räppo 32. kohal. Võistluse võitis šveitslane Max Studer.

Räppo ujus 750 meetrit ajaga 10.11, sõitis 19,2 kilomeetrit ratast ajaga 26.34 ning jooksis viis kilomeetrit ajaga 14.55. Koguaeg 53.34 andis eestlasele 32. koha.

„Tulemus ei ole päris see, mida lootsin,“ nentis Räppo peale võistlust. „Ujumises tulin välja seal, kus tavaliselt. Rattas jõudsin suurde gruppi, aga kahjuks kukkus minu ees üks austerlane ja ma ei pääsenud temast mööda, seega kaotasin grupiga kontakti ja ei saanud enam järele, kuna minu kaassõitjad ei tahtnud väga vahetusi ees võtta. Jooksu esimesel ringil ei olnud kedagi ees ega kedagi taga ohustamas. Teisel ringil hakkasin liidergrupist pudenenud sportlasi kinni püüdma. Kuigi tulemus ei olnud päris see, siis muretsemiseks põhjust veel ei näe – vorm on hea, vaja on vaid pidevast ebaõnnest lahti saada.“

Võistluse võitis Studer ajaga 51.20, edestades vaid ühe sekundiga sakslast Lasse Lührsi ja kahe sekundiga iisraellast Shachar Sagivi. Eliitnaiste seas pälvisid kaksikvõidu itaallannad Carlotta Missaglia (56.58) ja Andelica Prestia (+0.01). Kolmanda koha sai sakslanna Selina Klamt (+0.01).