Pühapäeval Panevezyses peetud Leedu meistrivõistlustel sprindis pälvis meeste üldarvestuses esikoha Johannes Sikk. Armin Angerjärv sai kolmanda ja Rinel Pius seitsmenda koha.

Ujumisdistantsil said teistelt väikese vahega eest kolm sportlast, nende hulgas ka Pius. Sikk ja Angerjärv kaotasid triole veest välja tulles ligi 15 sekundiga. Rattarajal püüdsid nad esikolmiku aga kinni ning distantsi lõpuks olid Sikk ja Angerjärv omakorda koos lätlase Artjoms Gajevskisega eest ära sõitnud. Jooksurajal läks Sikk oma teed ja pälvis esikoha tulemusega 56 minutit ja 11 sekundit. Gajevskis kaotas talle 33 sekundiga ja Angerjärv 42 sekundiga. Pius ületas finišijoone ajaga 1:00.39.

„Üldjoontes olen võistlusega rahul. Ujumises said esimesel ringil poide juures kolm konkurenti vahe sisse ning neile enam järgi ei jõudnud, kuid teisel ujumisringil suutsin õnneks vahet enam-vähem samana hoida,“ kirjeldas Sikk võistluspäeva. „Ratta alguses oli natuke tagaajamist, ent üsna alguses saime kaks tükki kätte. Kolmanda püüdmisega läks natuke rohkem aega. Kui ees enam kedagi polnud, siis oli edasine sõit juba kontrolli all. Proovisin paar korda eest ära sõita, kuid minema ei saanud. Jooksus sain kohe alguses vahe sisse ning üritasin tempot lõpuni üleval hoida, kuigi lõpp ikkagi tundus, et vajus ikkagi veidi ära.“

Nii Sikk, Angerjärv kui Pius stardivad 27.–29. mail Poolas Olsztynis peetavatel Euroopa meistrivõistlustel.