Juba laupäeval toimub Ukrainas Dnipros Euroopa karikaetapp, kus osalevad kolm eestlast. Eliidil on sprindidistants ning stardis on Merili Mai Kivimets, Grete Maria Savitsch ja Kevin Vabaorg. Naiste eliidi start antakse kell 9.00 (kohalik aeg) ja meeste eliidile kell 11.00 (kohalik aeg). Võistlust saab otseülekandes jälgida https://youtu.be/hSL_e-KdQOQ

Pühapäeval toimub Suurbritannias Leedsis standarddistantsil MM-sarja teine etapp, kus on stardis Kaidi Kivioja. Leedsi stardinimekiri on täis tugevaid triatleete ning kahtlemata saab võistlus olema põnev. Naiste eliidi start on kell 13.08 (kohalik aeg) ja meeste eliidil kell 15.54 (kohalik aeg). Võistluse otseülekannet saab vaadata https://www.triathlonlive.tv.

Pühapäeval avatakse Järva-Jaanis toimuva Eesti Triatloni Liidu karikasarja teise etapiga triatlonivõistluste hooaeg. Järva-Jaanis toimuvale triatlonile on oodatud kõik triatlonisõbrad, sest endale sobiliku distantsi leiab igaüks. Järva-Jaani triatloni ajakava on leitav https://www.trismile.ee/event/jarva-jaani-triatlon/.