Kevin Vabaorg

Kevin on pärit väikesest Viru-Jaagupi alevikust. 2005. aastal kooliteed alustades pandi ta kohe ka ujumistrenni ning 2012. aastal hakkas suvel triatloni harrastama. Mõned aastad hiljem tuligi sujuvalt spordiala vahetus. Sel aastal alustas Kevin triatlonis oma kaheksandat hooaega. 2021. aasta kevadel lõpetas ta sporditeaduse bakalaureuse Tartu Ülikoolis. 2021. aasta detsembrikuust omab Kevin triatloni treenerina EKR 5. taset.

Kevini karjääri paremad tulemused on pärit 2021. aasta hooajast, mil ta pälvis supersprindi EM-il U-23 vanuseklassis 28. koha, Ironman Tallinn 70.3 distantsil 1. koha ja täispika triatloni EM-il 12. koha. Sealhulgas on Kevin standarddistantsi EMV mitmekordne hõbemedali omanik ja poolpika EMV kahekordne Eesti meister. Sportlasena soovib Kevin jõuda iseendaga sellisele tasemele, millega ta on jõudnud enda parima versioonini. Tema eesmärk on igal võistlusel välja voolida parim tulemus, mida on sel ajahetkel võimeline sooritama.

Sportlaskomisjonis on Kevini eesmärk esindada sportlasi alaiidus. Kevin on tegevsportlane ja ta puutub igapäevaselt kokku saavutusspordis tekkivate probleemide ja nende lahendamisega. Kevini idee oleks luua eelkõige noorte, juunioride kui eliitsportlaste jaoks koos külalistega seminare/vestlusringe, kus igaühel on võimalik rääkida, jagada oma ideid/mõtteid ja avardada oma silmaringi. Selle idee peamine eesmärk on luua koostöö sportlaste, treenerite ja oma ala spetsialistide vahel. Veel sooviks Kevin viia ellu idee, et kõik sportlased, kes võistlevad välismaal (ETU ja ITU etapid) saavad kanda ühesuguseid sini-must-valgeid vorme. Nii tekiks sportlaste vahel tunne, et nad kuuluvad ühte võistkonda ja saavad teistele toetuda. Välismaal võisteldes esindavad sportlased Eesti riiki.