Esmaspäeval algas Keilas rahvusvaheline noortriatleetidele suunatud laager. Lisaks eestlastele on laagris osalejate seas triatleedid Lätist, Leedust ja Soomest, peamiselt vanuses 15-19.

Laagri eestvedaja Marko Alberti sõnul on laagri mõte anda noortele võimalus koos treenida saavutusspordi eesmärkide nimel. Treeneritel on võimalus vahetada igapäevaselt kogemusi, suhelda omavahel ja näha teisi töötamas. Päevad on sisustatud erinevate ühiste treeningutega ning õhtupoolsel ajal toimuvad iga riigi eestvedamisel grupitegevused, näiteks on eestlaste poolt korraldatud spordiviktoriin ning sea südame lõikus.

Eestlastest osalevad laagris neidudest Mari Mai Ruus, Grete Maria Savitsch, Hanne Grete Hanvere, Liis Kapten, Etriin Etverk ja noormeestest Sander Aavik, Gregor Rasva, Gert Martin Savitsch ning Rasmus Boisen. Eesti treeneritest võtavad Keila laagrist osa Marko Albert ja Geil Siim ning õhtustel treenerite kohtumistel on nõuga abis Jüri Käen.

Laager lõppeb Otepääl toimuvate Balti meistrivõistlustega. Eesti noorte osalemist rahvusvahelises laagris toetavad CREO ja Europe Triathlon Development ning treenerite kohvivajadust aitab katta The Brick Coffee Roastery.