Saabuval nädalavahetusel on triatlonihuvilistel võimalik kaasa elada erinevatele võistlustele nii Eestis kui mujal maailmas. Juba homme võistleb Grete Maria Savitsch juuniorite Euroopa karikaetapil Rumeenias Izvoranis. Distants on lühike ja kiire – 400m ujumist, 11km rattasõitu ja 2,5km joosku. Oodatav veetemperatuur on 26 kraadi ja õhusooja 20 kraadi ringis. Grete Maria start on kell 8:00. Live-ülekannet saab vaadata https://bit.ly/3CCYxqO.

Elvas toimub CREO Eesti Triatloni karikasarja kaheksas etapp. Seoses Vabariigi Valitsuse ettekirjutusega on võistluse ülesehitust veidi muudetud. Kell 12 stardivad lapsed, 14:10 antakse start supersprindidistantsile, kus võistlevad noored A ja B, vanusegrupi 65+ võistlejad ning harrastajad. Kolmandale stardile, kus sprindidistantsil võistlevad juuniorid, vanusegrupi võistlejad ning võistkonnad, antakse lähe kell 17:00. Igas stardis saab osaleda maksimaalselt 100 sportlast. Live-tulemusi saab vaadata www.timesport.ee.

Triatloni maailmameistrivõistluste sari on jõudnud Kanadasse, kus toimub järjekordne etapp. Montrealis peetakse võistlus esimest korda eliminaatorformaadis. Reedel toimusid kaks poolfinaali, kust mõlemast sai otse edasi 10 sportlast ja lohutusvõistlusest veel 10. Laupäeval toimub kolm finaali – esimeses ja teises finaalis langevad edasisest konkurentsist välja 10 viimast sportlast ning viimases finaalis selgitavad järelejäänud 10 sportlast lõpliku esikümne järjestuse. Distantsiks on supersprint – 300m ujumist, 7,2km rattasõitu ja 2km jooksu. Võistlust saab vaadata www.triathlonlive.tv.