Parimad (EST)

2018

Rait Ratasepp  IUTA World Cup Race Triple Ultra Triathlon Austria 1. koht
Kaidi Kivioja Karlovy Vary ITU Triathlon World Cup Tšehhi 2. koht
Kaidi Kivioja Tartu ETU Sprint Triathlon EM Eesti 3. koht
Marko Albert ITU Long Distance MM Taani 3. koht
Marko Albert Ironman Tallinn Eesti 3. koht
Kirill Kotšegarov Ironman Chattanooga USA 3. koht
Merili-Mai Kivimets Bukarest ETU Triathlon Junior European Cup Rumeenia 6. koht
Kaidi Kivioja Glasgow ETU Olympic Triathlon EM Suurbritannia 8. koht
Kaidi Kivioja Lausanne ITU Triathlon World Cup Šveits 8. koht

2017

Marko Albert Ironman 70.3 Victoria Kanada 1. koht
Henry Räppo Riia ETU Triathlon Junior European Cup Läti 1. koht
Rait Ratasepp IUTA World Cup Race Triple Ultra Triathlon Saksamaa 1. koht
Kirill Kotšegarov Ironman UK Suurbritannia 3. koht
Marko Albert Ironman New Zealand Uus-Meremaa 4. koht
Kaidi Kivioja Tartu ETU Sprint Triathlon European Cup Eesti 4. koht
Kirill Kotšegarov Ironman Texas USA 5. koht
Marko Albert Ironman Frankfurt EM Saksamaa 7. koht

2016

Kirill Kotšegarov Ironman UK Suurbritannia 1. koht
Kaidi Kivioja Tartu ETU Sprint Triathlon European Cup Eesti 1. koht
Henry Räppo Kupiški ETU Triathlon Junior European Cup Leedu 1. koht
Sirlet Viilas IUTA Double Ultra Triathlon MM Leedu 1. koht
Rait Ratasepp IUTA World Cup Race Triple Ultra Triathlon Saksamaa 2. koht
Rait Ratasepp IUTA World Cup Race Deca Ultra Triathlon Šveits 2. koht
Marko Albert Ironman South-Africa LAV 3. koht
Marko Albert Ironman Frankfurt EM Saksamaa 4. koht
Kaidi Kivioja Chateauroux ETU Sprint EM Prantsusmaa 4. koht
Kaidi Kivioja Huatulco ITU Triathlon World Cup Mehhiko 5. koht
Kaidi Kivioja ITU World Triathlon Cape Town LAV 10. koht

2015

Kirill Kotšegarov Ironman Chattanooga USA 1. koht
Rait Ratasepp IUTA World Cup Race Ultratriathlon Leedu 1. koht
Aleksandr Latin Agadir ATU Triathlon African Cup Marokko 1. koht
Rait Ratasepp IUTA Double Ultra Triathlon MM Ungari 2. koht
Kaidi Kivioja
Tartu ETU Sprint Triathlon European Cup Eesti 3. koht
Heiko Sepp Celtman Extreme triathlon Šotimaa 3. koht
Aleksandr Latin 2015 Bakuu Euroopa Mängud Aserbaidžaan 4. koht
Kaidi Kivioja Karlovy Vary ETU Triathlon European Cup Tšehhi 4. koht
Marko Albert Ironman 70.2 Geelong Austraalia 5. koht
Kirill Kotšegarov Ironman 70.3 Haugesund Norra 7. koht
Marko Albert Ironman Melbourne Austraalia 8. koht
Kaidi Kivioja Chateauroux ETU Sprint Triathlon European Cup Prantsusmaa 9. koht
Marko Albert Ironman Frankfurt EM Saksamaa 10. koht

2014

Marko Albert Ironman New Zealand Uus-Meremaa 1. koht
Aleksandr Latin Subic Bay ITU Asian Cup Filipiinid 1. koht
Rait Ratasepp IUTA World Cup Race Ultratriathlon Ungari 1. koht
Kirill Kotšegarov Ironman UK Suurbritannia 3. koht
Kirill Kotšegarov Poolpika triatloni EM Hispaania 5. koht
Marko Albert Ironman Austria Austria 5. koht
Marko Albert Ironman 70.3 Lanzarote Hispaania 5. koht
Kaidi Kivioja Tartu ETU Sprint Triathlon European Cup Eesti 7. koht
Kaidi Kivioja Karlovy Vary ETU Triathlon European Cup Tšehhi 7. koht

2013

Marko Albert Ironman New Zealand Uus-Meremaa 2. koht
Aleksandr Latin Amakusa ITU Asian Cup Jaapan 3. koht
Kirill Kotšegarov Ironman Lanzarote Hispaania 3. koht
Marko Albert Ironman 70.3 South Africa LAV 4. koht
Kirill Kotšegarov Ironman Lake Tahoe USA 4. koht
Marko Albert Ironman Switzerland Sveits 5. koht
Kirill Kotšegarov Ironman Florida USA 6. koht
Kaidi Kivioja Tartu ITU Sprint Triathlon European Cup Eesti 14. koht
Marko Albert Ironman Hawaii USA 17. koht

2012

Marko Albert  Ironman 70.3 Racine USA 1. koht
Aleksandr Latin Lausanne CISM World Military Triathlon Championships Šveits 6. koht
Marko Albert Ironman 70.3 New Zealand Uus-Meremaa 6. koht

2011

Marko Albert Kärten Ironman Austria Austria 3. koht
Kirill Kotšegarov Ironman 70.3 Florida USA 6. koht
Alma Sarapuu Challenge Roth Saksamaa 7. koht
Marko Albert Ironman Hawaii USA 13. koht

2010

Marko Albert Ironman 70.3 Austin USA 2. koht
Raimo Raudsepp Ironman 70.3 China Hiina 3. koht
Kirill Kotšegarov Ironman St. George USA 4. koht
Marko Albert Ironman 70.3 Augusta USA 8. koht

2009

Kirill Kotšegarov Ironman Florida USA 1. koht
Raimo Raudsepp Ironman Wisconsin USA 3. koht
Marko Albert Ironman 70.3 Austria Austria 4. koht
Ain-Alar Juhanson Ironman Lanzarote Hispaania 7. koht
Raimo Raudsepp Ironman South Africa LAV 7. koht

2008

Ain-Alar Juhanson Ironman Lanzarote Hispaania 3. koht
Aleksandr Latin European U23 Championships Hispaania 9. koht
Ain-Alar Juhanson Ironman Hawaii USA 13. koht
Margus Tamm Quelle Challenge Roth (tuleõrjujate MMi 1. koht) Saksamaa 29. koht

2007

Marko Albert Ishigaki BG Triathlon World Cup Jaapan 6. koht

2006

Ain-Alar Juhanson Ironman Lanzarote Hispaania 1. koht
Ain-Alar Juhanson Ironman New Zealand Uus-Meremaa 1. koht
Marko Albert New Plymouth BG Triathlon World Cup Uus-Meremaa 2. koht
Marko Albert 13th World Military Triathlon Championship Rootsi 2. koht
Raimo Raudsepp (võistkondlik arvestus)
Eero Raudsepp

2005

Ain-Alar Juhanson Ironman Lanzarote Hispaania 1. koht
Marko Albert 12th World Military Triathlon Championship USA 2. koht
Margus Tamm Ironman Brazil Florianopolis Brasiilia 7. koht

2004

Marko Albert Rio de Janeiro ITU Triathlon World Cup Brasiilia 2. koht
Marko Albert 11th World Military Triathlon Championship Prantsusmaa 3. koht
Ain-Alar Juhanson Ironman Lanzarote Hispaania 5. koht
Ain-Alar Juhanson Ironman 70.3 UK Suurbritannia 7. koht
Marko Albert Corner Brook ITU Triathlon World Cup Kanada 8. koht
Marko Albert Tizaujvaros ITU Triathlon World Cup Ungari 9. koht
Margus Tamm Quelle Challenge Roth (tuletõrjujate MMi 1. koht) Saksamaa 14. koht
Marko Albert Athens Summer Olympic Games Kreeka 21. koht

2003

Kirill Litovtšenko Ironman Lake Placid (USA MV) USA 1. koht
Kirill Litovtšenko Ironman Lanzarote Hispaania 2. koht
Marko Albert 10th World Military Triathlon Championship Holland 2. koht
Ain-Alar Juhanson Ironman Lanzarote Hispaania 5. koht
Marko Albert Corner Brook ITU Triathlon World Cup Kanada 6. koht
Margus Tamm Quelle Challenge Roth Saksamaa 8. koht
Marko Albert Carlsbad ETU Triathlon European Championships Tšehhi 11. koht
Marko Albert Madeira ITU Triathlon World Cup Portugal 11. koht
Marko Albert Edmonton ITU Triathlon World Cup Kanada 12. koht

2002

Kirill Litovtšenko Ironman Lake Placid USA 2. koht
Marko Albert ITU Diners Club Triathlon Taani 3. koht
Kirill Litovtšenko Ironman Lanzarote Hispaania 4. koht
Marko Albert Nanao FISU World University Triathlon Championships Jaapan 10. koht
Marko Albert Cancun ITU Triathlon World Championships Mehhiko 10. koht
Marko Albert Gyor ETU Triathlon European Championships Ungari 15. koht

2001

Kirill Litovtšenko Ironman Lanzarote Hispaania 2. koht
Kirill Litovtšenko Ironman Austria Austria 5. koht
Marko Albert European U23 Championships Holland 9. koht
Kirill Litovtšenko Ironman Hawaii USA 16. koht

2000

Kirill Litovtšenko Ironman Florida USA 3. koht
Kirill Litovtšenko Ironman Lanzarote Hispaania 6. koht
Marko Albert European U23 Championships Iirimaa 6. koht
Marko Albert Tizsaujvaros World University Triathlon Championships Ungari 13. koht

1999

Margus Tamm Ironman Lanzarote Hispaania 7. koht

1992

Leela Lint Euroopa meistrivõistlused 5. koht
Rimmo Kirsimäe Darmstadt World University Triathlon Championships Saksamaa 15. koht

1991

Leela Lint NSVLi meistrivõistlused 1. koht
Leela Lint ITU MK-etapp 4. koht

1990

Leela Lint NSVLi meistrivõistlused 1. koht
Leela Lint ITU MK-etapp 5. koht
Leela Lint Euroopa meistrivõistlused 16. koht