Eesti triatleetide paremad tulemused rahvusvahelisel areenil
2023
Juunioride teatevõistkond Juunioride teatevõistkond Juunioride teatevõistkond
|
Juunioride EM (Gregor Rasva, Liis Kapten, Gert Martin Savitsch, Etriin Etverk)
Chisinau ETU Triathlon Junior European Cup (Gregor Rasva, Liis Kapten, Oskar Hein, Grete Maria Savitsch) Panevezys ETU Triathlon Junior European Cup (Gregor Rasva, Liis Kapten, Robin Randoja, Etriin Etverk) |
Türgi
Moldova Leedu |
9. koht
1. koht 1. koht |
Henry Räppo | Yasmine Hammamet Triathlon African Cup | Tuneesia | 3. koht |
Henry Räppo | ETU Triathlon Baltic Championships Aluksne | Läti | 1. koht |
Kaidi Kivioja | Karlovy Vary World Triathlon Cup | Tšehhi | 23. koht |
Kaidi Kivioja | Ironman 70.3 MM | Soome | 12. koht |
Kaidi Kivioja | Ironman 70.3 Marbella | Hispaania | 2. koht |
Johannes Sikk | Europe Triathlon Nordic Championships Fredericia | Taani | 6. koht |
Gregor Rasva | Chisinau ETU Triathlon Junior European Cup | Moldova | 1. koht |
Gregor Rasva | Dublin ETU Triathlon Junior European Cup | Iirimaa | 1. koht |
Gregr Rasva | Panevezys ETU Triathlon Junior European Cup | Leedu | 2. koht |
Gregor Rasva | Holten ETU Triathlon Junior European Cup | Holland | 3. koht |
Gregor Rasva | Olsztyn ETU Triathlon Junior European Cup | Poola | 6. koht |
Gregor Rasva | Juunioride MM | Saksamaa | 17. koht |
Gregor Rasva | Juunioride EM | Türgi | 22. koht |
Liis Kapten | Chisinau ETU Triathlon Junior European Cup | Moldova | 1. koht |
Liis Kapten | ETU Triathlon Baltic Championships Aluksne | Läti | 2. koht |
Liis Kapten | Panevezys ETU Triathlon Junior European Cup | Leedu | 4. koht |
Liis Kapten | Holten ETU Triathlon Junior European Cup | Holland | 5. koht |
Liis Kapten | Olsztyn ETU Triathlon Junior European Cup | Poola | 7. koht |
Liis Kapten | Juunioride EM | Türgi | 19. koht |
Liis Kapten | Noorte EM | Hispaania | 22. koht |
Etriin Etverk | Panevezys ETU Triathlon Junior European Cup | Leedu | 5. koht |
Grete Maria Savitsch | Panevezys ETU Triathlon Junior European Cup | Leedu | 6. koht |
Grete Maria Savitsch | Yenisehir ETU Triathlon Junior European Cup | Türgi | 6. koht |
Grete Maria Savitsch | Chisinau ETU Triathlon Junior European Cup | Moldova | 8. koht |
Grete Maria Savitsch | Riga ETU Triathlon Junior European Cup | Läti | 9. koht |
Mirtel-Madlen Siimar | Riga ETU Triathlon Junior European Cup | Läti | 6. koht |
Mirtel-Madlen Siimar | Dublin ETU Triathlon Junior European Cup | Iirimaa | 7. koht |
Mirtel-Madlen Siimar | Chisinau ETU Triathlon Junior European Cup | Moldova | 10. koht |
Robin Randoja | Panevezys ETU Triathlon Junior European Cup | Leedu | 6. koht |
Laura-Liis Juursalu | A Coruna Paratriathlon World Triathlon Cup | Hispaania | 7. koht PTS5 |
Laura-Liis Juursalu | Alhandra Paratriathlon World Triathlon Cup | Portugaö | 7. koht PTS5 |
Timmo Jeret | Ironman 70.3 MM | Soome | 1. koht absoluutarvestus |
Timmo Jeret | Ironman Barcelona | Hispaania | 1. koht absoluutarvestus |
Karl Mell | Ironman 70.3 EM | Eesti | 1. koht, M18-24 |
Rait Pallo | Ironman 70.3 EM | Eesti | 1. koht, M45-49 |
Helen Liis | Ironman 70.3 EM | Eesti | 1. koht, N30-34 |
Hanne Grete Hanvere | Ironman 70.3 EM | Eesti | 1. koht, N18-24 |
Külliki Taylor | Ironman 70.3 EM | Eesti | 1. koht, N45-49 |
Siiri Kaaver | Ironman 70.3 EM | Eesti | 1. koht, N55-59 |
Pille Naggel | Ironman 70.3 EM | Eesti | 1. koht, N60-64 |
Aivar Veri | Talitriatloni EM | Andorra | 1. koht M55-59 |
Anti Oot | Talitriatloni EM | Andorra | 1. koht M70-74 |
Sulo Mannine | Taliduatloni MM | Norra | 1. koht M45-49 |
Juhan Lukk | Taliduatloni MM | Norra | 1. koht M70-74 |
Juhan Lukk | Talitriatloni MM | Norra | 1. koht M70-74 |
Karl Mell | Maastikutriatloni EM | Belgia | 1. koht M20-24 |
Karl Mell | Xterra MM | Itaalia | 1. koht teatevõistlus |
Timmo Jeret | Ironman 70.3 Lanzarote | Hispaania | 1. koht M30-34 |
Kerttu-Liis Laane | Ironman 70.3 Lahti | Soome | 1. koht N25-29 |
Karl Mell | Challenge Gran Canaria | Hispaania | 1. koht M18-24 |
Liis Rametta | Ironman 70.3 Boulder | USA | 1. koht N40-44 |
Anette Zukker | Challenge Turku | Soome | 1. koht N25-29 |
Liis Rametta | Ironman MM | USA | 6. koht N40-44 |
2022 | |||
Liis Kapten | Panevezys ETU Triathlon Junior European Cup | Leedu | 2. koht |
Hanne Grete Hanvere | Panevezys ETU Triathlon Junior European Cup | Leedu | 8. koht |
Etriin Etverk | Panevezys ETU Triathlon Junior European Cup | Leedu | 10. koht |
Gregor Rasva | Panevezys ETU Triathlon Junior European Cup | Leedu | 3. koht |
Henry Räppo | Rzeszow ETU Triathlon European Cup | Poola | 15. koht |
Johannes Sikk | Europe Triathlon Nordic Championships Linköping | Rootsi | 8. koht |
Henry Räppo | Holten ETU Europe Triathlon Premium Cup | Holland | 16. koht |
Kaidi Kivioja | Holten ETU Europe Triathlon Premium Cup | Holland | 18. koht |
Kaidi Kivioja | Tallinn ETU Europe Triathlon Baltic Championships | Eesti | 1. koht |
Johannes Sikk | Tallinn ETU Europe Triathlon Baltic Championships | Eesti | 2. koht |
Timmo Jeret | Ironman 70.3 Mallorca | Hispaania | 2. koht |
Timmo Jeret | Ironman Lahti | Soome | 1. koht |
2021 | |||
Kaidi Kivioja | Arzachena World Triathlon Cup | Itaalia | 11. koht |
Kaidi Kivioja | Ironman 70.3 Zell am See-Kapruni | Austria | 3. koht |
Kaidi Kivioja | Ironman 70.3 Lanzarote | Hispaania | 4. koht |
Henry Räppo | Otepää ETU Triathlon Baltic Championships | Eesti | 1. koht |
Kevin Vabaorg | Challenge Roth, European Championships | Saksamaa | 12. koht |
Kevin Vabaorg | Otepää ETU Triathlon Baltic Championships | Eesti | 2. koht |
Johannes Sikk | Otepää ETU Triathlon Baltic Championships | Eesti | 3. koht |
Anette Zukker | Otepää ETU Triathlon Baltic Championships | Eesti | 3. koht |
Henry Räppo | Kitzbühel ETU Sprint Triathlon European Championships | Austria | 18. koht |
Gregor Rasva | Alanya ETU Triathlon Youth Championships Festival | Türgi | 17. koht |
Mari Mai Ruus | Riga ETU Triathlon Junior European Cup | Läti | 7. koht |
Hanne Grete Hanvere | Riga ETU Triathlon Junior European Cup | Läti | 11. koht |
Grete Maria Savitsch | Riga ETU Triathlon Junior European Cup | Läti | 12. koht |
Grete Maria Savitsch | Izvoran ETU Triathlon Junior European Cup | Rumeenia | 15. koht |
2020 | |||
Kaidi Kivioja | Riga ETU Triathlon Baltic Championships | Läti | 4. koht |
Henry Räppo | Riga ETU Triathlon Baltic Championships | Läti | 2. koht |
Kevin Vabaorg | Riga ETU Triathlon Baltic Championships | Läti | 4. koht |
Johannes Sikk | Riga ETU Triathlon Baltic Championships | Läti | 6. koht |
Mari Mai Ruus | Riga ETU Triathlon Junior European Cup | Läti | 6. koht |
2019 | |||
Rait Ratasepp | Double Ultra Triathlon Lithuania World Championships | Leedu | 2. koht |
Kirill Kotšegarov | Ironman Sweden Kalmaris | Rootsi | 9. koht |
Kaidi Kivioja | Weihai ITU Triathlon Cup | Hiina | 11. koht |
Merili-Mai Kivimets | Tulcea ETU Triathlon Junior European Cup | Rumeenia | 5. koht |
2018 | |||
Rait Ratasepp | IUTA World Cup Race Triple Ultra Triathlon | Austria | 1. koht |
Kaidi Kivioja | Karlovy Vary ITU Triathlon World Cup | Tšehhi | 2. koht |
Kaidi Kivioja | Tartu ETU Sprint Triathlon EM | Eesti | 3. koht |
Marko Albert | ITU Long Distance MM | Taani | 3. koht |
Marko Albert | Ironman Tallinn | Eesti | 3. koht |
Kirill Kotšegarov | Ironman Chattanooga | USA | 3. koht |
Merili-Mai Kivimets | Bukarest ETU Triathlon Junior European Cup | Rumeenia | 6. koht |
Kaidi Kivioja | Glasgow ETU Olympic Triathlon EM | Suurbritannia | 8. koht |
Kaidi Kivioja | Lausanne ITU Triathlon World Cup | Šveits | 8. koht |
2017 | |||
Marko Albert | Ironman 70.3 Victoria | Kanada | 1. koht |
Henry Räppo | Riia ETU Triathlon Junior European Cup | Läti | 1. koht |
Rait Ratasepp | IUTA World Cup Race Triple Ultra Triathlon | Saksamaa | 1. koht |
Kirill Kotšegarov | Ironman UK | Suurbritannia | 3. koht |
Marko Albert | Ironman New Zealand | Uus-Meremaa | 4. koht |
Kaidi Kivioja | Tartu ETU Sprint Triathlon European Cup | Eesti | 4. koht |
Kirill Kotšegarov | Ironman Texas | USA | 5. koht |
Marko Albert | Ironman Frankfurt EM | Saksamaa | 7. koht |
2016 | |||
Kirill Kotšegarov | Ironman UK | Suurbritannia | 1. koht |
Kaidi Kivioja | Tartu ETU Sprint Triathlon European Cup | Eesti | 1. koht |
Henry Räppo | Kupiški ETU Triathlon Junior European Cup | Leedu | 1. koht |
Sirlet Viilas | IUTA Double Ultra Triathlon MM | Leedu | 1. koht |
Rait Ratasepp | IUTA World Cup Race Triple Ultra Triathlon | Saksamaa | 2. koht |
Rait Ratasepp | IUTA World Cup Race Deca Ultra Triathlon | Šveits | 2. koht |
Marko Albert | Ironman South-Africa | LAV | 3. koht |
Marko Albert | Ironman Frankfurt EM | Saksamaa | 4. koht |
Kaidi Kivioja | Chateauroux ETU Sprint EM | Prantsusmaa | 4. koht |
Kaidi Kivioja | Huatulco ITU Triathlon World Cup | Mehhiko | 5. koht |
Kaidi Kivioja | ITU World Triathlon Cape Town | LAV | 10. koht |
2015 | |||
Kirill Kotšegarov | Ironman Chattanooga | USA | 1. koht |
Rait Ratasepp | IUTA World Cup Race Ultratriathlon | Leedu | 1. koht |
Aleksandr Latin | Agadir ATU Triathlon African Cup | Marokko | 1. koht |
Rait Ratasepp | IUTA Double Ultra Triathlon MM | Ungari | 2. koht |
Kaidi Kivioja | Tartu ETU Sprint Triathlon European Cup | Eesti | 3. koht |
Heiko Sepp | Celtman Extreme triathlon | Šotimaa | 3. koht |
Aleksandr Latin | 2015 Bakuu Euroopa Mängud | Aserbaidžaan | 4. koht |
Kaidi Kivioja | Karlovy Vary ETU Triathlon European Cup | Tšehhi | 4. koht |
Marko Albert | Ironman 70.2 Geelong | Austraalia | 5. koht |
Kirill Kotšegarov | Ironman 70.3 Haugesund | Norra | 7. koht |
Marko Albert | Ironman Melbourne | Austraalia | 8. koht |
Kaidi Kivioja | Chateauroux ETU Sprint Triathlon European Cup | Prantsusmaa | 9. koht |
Marko Albert | Ironman Frankfurt EM | Saksamaa | 10. koht |
2014 | |||
Marko Albert | Ironman New Zealand | Uus-Meremaa | 1. koht |
Aleksandr Latin | Subic Bay ITU Asian Cup | Filipiinid | 1. koht |
Rait Ratasepp | IUTA World Cup Race Ultratriathlon | Ungari | 1. koht |
Kirill Kotšegarov | Ironman UK | Suurbritannia | 3. koht |
Kirill Kotšegarov | Poolpika triatloni EM | Hispaania | 5. koht |
Marko Albert | Ironman Austria | Austria | 5. koht |
Marko Albert | Ironman 70.3 Lanzarote | Hispaania | 5. koht |
Kaidi Kivioja | Tartu ETU Sprint Triathlon European Cup | Eesti | 7. koht |
Kaidi Kivioja | Karlovy Vary ETU Triathlon European Cup | Tšehhi | 7. koht |
2013 | |||
Marko Albert | Ironman New Zealand | Uus-Meremaa | 2. koht |
Aleksandr Latin | Amakusa ITU Asian Cup | Jaapan | 3. koht |
Kirill Kotšegarov | Ironman Lanzarote | Hispaania | 3. koht |
Marko Albert | Ironman 70.3 South Africa | LAV | 4. koht |
Kirill Kotšegarov | Ironman Lake Tahoe | USA | 4. koht |
Marko Albert | Ironman Switzerland | Sveits | 5. koht |
Kirill Kotšegarov | Ironman Florida | USA | 6. koht |
Kaidi Kivioja | Tartu ITU Sprint Triathlon European Cup | Eesti | 14. koht |
Marko Albert | Ironman Hawaii | USA | 17. koht |
2012 | |||
Marko Albert | Ironman 70.3 Racine | USA | 1. koht |
Aleksandr Latin | Lausanne CISM World Military Triathlon Championships | Šveits | 6. koht |
Marko Albert | Ironman 70.3 New Zealand | Uus-Meremaa | 6. koht |
2011 | |||
Marko Albert | Kärten Ironman Austria | Austria | 3. koht |
Kirill Kotšegarov | Ironman 70.3 Florida | USA | 6. koht |
Alma Sarapuu | Challenge Roth | Saksamaa | 7. koht |
Marko Albert | Ironman Hawaii | USA | 13. koht |
2010 | |||
Marko Albert | Ironman 70.3 Austin | USA | 2. koht |
Raimo Raudsepp | Ironman 70.3 China | Hiina | 3. koht |
Kirill Kotšegarov | Ironman St. George | USA | 4. koht |
Marko Albert | Ironman 70.3 Augusta | USA | 8. koht |
2009 | |||
Kirill Kotšegarov | Ironman Florida | USA | 1. koht |
Raimo Raudsepp | Ironman Wisconsin | USA | 3. koht |
Marko Albert | Ironman 70.3 Austria | Austria | 4. koht |
Ain-Alar Juhanson | Ironman Lanzarote | Hispaania | 7. koht |
Raimo Raudsepp | Ironman South Africa | LAV | 7. koht |
2008 | |||
Ain-Alar Juhanson | Ironman Lanzarote | Hispaania | 3. koht |
Aleksandr Latin | European U23 Championships | Hispaania | 9. koht |
Ain-Alar Juhanson | Ironman Hawaii | USA | 13. koht |
Margus Tamm | Quelle Challenge Roth (tuleõrjujate MMi 1. koht) | Saksamaa | 29. koht |
2007 | |||
Marko Albert | Ishigaki BG Triathlon World Cup | Jaapan | 6. koht |
2006 | |||
Ain-Alar Juhanson | Ironman Lanzarote | Hispaania | 1. koht |
Ain-Alar Juhanson | Ironman New Zealand | Uus-Meremaa | 1. koht |
Marko Albert | New Plymouth BG Triathlon World Cup | Uus-Meremaa | 2. koht |
Marko Albert | 13th World Military Triathlon Championship | Rootsi | 2. koht |
Raimo Raudsepp | (võistkondlik arvestus) | ||
Eero Raudsepp | |||
2005 | |||
Ain-Alar Juhanson | Ironman Lanzarote | Hispaania | 1. koht |
Marko Albert | 12th World Military Triathlon Championship | USA | 2. koht |
Margus Tamm | Ironman Brazil Florianopolis | Brasiilia | 7. koht |
2004 | |||
Marko Albert | Rio de Janeiro ITU Triathlon World Cup | Brasiilia | 2. koht |
Marko Albert | 11th World Military Triathlon Championship | Prantsusmaa | 3. koht |
Ain-Alar Juhanson | Ironman Lanzarote | Hispaania | 5. koht |
Ain-Alar Juhanson | Ironman 70.3 UK | Suurbritannia | 7. koht |
Marko Albert | Corner Brook ITU Triathlon World Cup | Kanada | 8. koht |
Marko Albert | Tizaujvaros ITU Triathlon World Cup | Ungari | 9. koht |
Margus Tamm | Quelle Challenge Roth (tuletõrjujate MMi 1. koht) | Saksamaa | 14. koht |
Marko Albert | Athens Summer Olympic Games | Kreeka | 21. koht |
2003 | |||
Kirill Litovtšenko | Ironman Lake Placid (USA MV) | USA | 1. koht |
Kirill Litovtšenko | Ironman Lanzarote | Hispaania | 2. koht |
Marko Albert | 10th World Military Triathlon Championship | Holland | 2. koht |
Ain-Alar Juhanson | Ironman Lanzarote | Hispaania | 5. koht |
Marko Albert | Corner Brook ITU Triathlon World Cup | Kanada | 6. koht |
Margus Tamm | Quelle Challenge Roth | Saksamaa | 8. koht |
Marko Albert | Carlsbad ETU Triathlon European Championships | Tšehhi | 11. koht |
Marko Albert | Madeira ITU Triathlon World Cup | Portugal | 11. koht |
Marko Albert | Edmonton ITU Triathlon World Cup | Kanada | 12. koht |
2002 | |||
Kirill Litovtšenko | Ironman Lake Placid | USA | 2. koht |
Marko Albert | ITU Diners Club Triathlon | Taani | 3. koht |
Kirill Litovtšenko | Ironman Lanzarote | Hispaania | 4. koht |
Marko Albert | Nanao FISU World University Triathlon Championships | Jaapan | 10. koht |
Marko Albert | Cancun ITU Triathlon World Championships | Mehhiko | 10. koht |
Marko Albert | Gyor ETU Triathlon European Championships | Ungari | 15. koht |
2001 | |||
Kirill Litovtšenko | Ironman Lanzarote | Hispaania | 2. koht |
Kirill Litovtšenko | Ironman Austria | Austria | 5. koht |
Marko Albert | European U23 Championships | Holland | 9. koht |
Kirill Litovtšenko | Ironman Hawaii | USA | 16. koht |
2000 | |||
Kirill Litovtšenko | Ironman Florida | USA | 3. koht |
Kirill Litovtšenko | Ironman Lanzarote | Hispaania | 6. koht |
Marko Albert | European U23 Championships | Iirimaa | 6. koht |
Marko Albert | Tizsaujvaros World University Triathlon Championships | Ungari | 13. koht |
1999 | |||
Margus Tamm | Ironman Lanzarote | Hispaania | 7. koht |
1992 | |||
Leela Lint | Euroopa meistrivõistlused | 5. koht | |
Rimmo Kirsimäe | Darmstadt World University Triathlon Championships | Saksamaa | 15. koht |
1991 | |||
Leela Lint | NSVLi meistrivõistlused | 1. koht | |
Leela Lint | ITU MK-etapp | 4. koht | |
1990 | |||
Leela Lint | NSVLi meistrivõistlused | 1. koht | |
Leela Lint | ITU MK-etapp | 5. koht | |
Leela Lint | Euroopa meistrivõistlused | 16. koht |