TEAM ESTONIA

Team Estonia on 2019. aastal loodud Eesti tippspordi toetamise süsteem, mis pakub sportlasele kvaliteetseid tugiteenuseid ning konkurentsivõimelise ettevalmistuse tiitlivõistlusteks.

Team Estonia eesmärk on olümpiamängudel ja teistel rahvusvahelistel tiitlivõistlustel medalite võitmine. Edu suurvõistlustel hoiab Eesti spordi maailmakaardil, toob Eesti riigile tuntust ning avaldab positiivset mõju meie elanikkonna sportimisele.

Team Estonia eesmärgid:

  1. Jätkusuutlik tippspordi toetamise süsteem, mis on keskselt koordineeritud, pakub kvaliteetseid tugiteenuseid ja rahastust kõrgetasemeliste tulemuste saavutamiseks rahvusvahelises tippkonkurentsis;
  2. Tippspordi positiivne hindamine ühiskonnas, avaldades laiemalt positiivset mõju elanikkonna sportimisele ja liikumisaktiivsusele;
  3. Läbi tiitlivõistluste medalite rahvale positiivsete emotsioonide pakkumine ning Eesti riigi tuntuse tõstmine.

Gregor Rasva

Liis Kapten

Robin Randoja

Etriin Etverk

Europe Triathlon Team

Europe Triathlon Teami kuulumine annab Eesti triatleetidele võimaluse võistelda rahvusvahelistel võistlustel, sest stardinimekirja pääsemine on neile sel juhul juba kindlustatud. Lisaks toetab tiim reisikulude katmise ja majutusega. Europe Triathlon Teamil on võistlustel kaasas oma treener ja võimalusel mehhaanik ning ühiselt käiakse ka laagrites, kus on võimalik koos teiste riikide sportlastega ühiselt treenida ja silmaringi laiendada.

Eliit:

Gregor Rasva

Grete Maria Savitsch

Juuniorid:

Liis Kapten

Etriin Etverk

Gert Martin Savitsch