Eesti meistrid

2020 Eesti Meistrivõistlused
Triatlon olümpiadistants, Valga
Henry Räppo
Kaidi Kivioja
2019 Eesti Meistrivõistlused
Triatlon olümpiadistants, Valga
Henry Räppo
Katrin Zaitseva
Triatlon poolpikk distants, Otepää
Timmo Jeret
Maria Jänese
Duatlon, Saaremaa
Johannes Sikk
Merili-Mai Kivimets
Talitriatlon, Jõulumäe
Valdur Jaht
Livian Laaneots
2018 Eesti Meistrivõistlused
Triatlon olümpiadistants, Valga
Henry Räppo
Katrin Zaitzeva
Triatlon poolpikk distants, Otepää
Pirmin Tamm
Maria Jänese
 
Duatlon, Tabasalu
Henry Räppo
Merili-Mai Kivimets
Talitriatlon, Jõulumäe
Sander Linnus
Merilin Jürisaar
2017 Eesti Meistrivõistlused
 
Triatlon olümpiadistants, Valga
Ivo Suur
Alma Sarapuu
 
Triatlon poolpikk distants, Otepää
Ivo Suur
Maria Jänese
 
Duatlon, Saaremaa
Timmo Jeret
Kaidi Kivioja
Talitriatlon, Jõulumäe
Urmas Utar
Jaanika Paalmäe
2016 Eesti meistrivõistlused
Triatlon olümpiadistants, Tallinn
Aleksandr Latin
Alma Sarapuu
Triatlon poolpikk distants, Otepää
Ivo Suur
Alma Sarapuu
Duatlon, Otepää
Mart Suurkivi
Alma Sarapuu
Talitriatlon, Otepää
Sander Linnus
2015 Eesti meistrivõistlused
Triatloni olümpiadistants, Tallinn
Aleksandr Latin
Kaidi Kivioja
Triatloni poolpikk distants, Valga
Kirill Kotšegarov
Jane Oidekivi
Duatlon, Otepää
Mart Suurkivi
Merli Randoja
Talitriatlon, Lähte
Sander Linnus
Luise Puu
2014 Eesti meistrivõistlused
Triatloni olümpiadistants, Viljandi
Kirill Kotšegarov
Kaidi Kivioja
Triatloni poolpikk distants, Valga
Harri Sokk
Sirlet Viilas
Duatlon, Kiili
Harri Sokk
Sirlet Viilas
Krosstriatlon, Tõrva
Rait Pallo
Kairi Schmidt
Talitriatlon, Lähte
Sander Linnus
Greete Steinburg
2013 Eesti meistrivõistlused
Triatloni olümpiadistants, Paide
Kirill Kotšegarov
Alma Sarapuu
Triatloni poolpikk distants, Valga
Harri Sokk
Alma Sarapuu
Duatlon, Kiili
Marko Albert
Kaidi Kivioja
Krosstriatlon, meistrisari (Võru, Kõrvemaa, Tallinn)
Allar Soo
Kerti Kesküla
Talitriatlon, Lähte
Sander Linnus
Inge Kool
2012 Eesti meistrivõistlused
Triatloni olümpiadistants, Võru
Marko Albert
Kaidi Kivioja
Triatloni poolpikk distants, Valga
Kirill Kotšegarov
Alma Sarapuu
Duatlon, Jõulumäe
Hans Korman
Kaidi Kivioja
Teatetriatlon, Melliste
Tabasalu Triatloniklubi I
Talitriatlon, Lähte
Sander Linnus
Anete Raie
2011 Eesti meistrivõistlused
Triatloni olümpiadistants, Viitna
Marko Albert
Kaidi Kivioja
Triatloni poolpikk distants, Valga
Raimo Raudsepp
Liis-Grete Arro
Duatlon, Kuressaare
Karl-Rauno Miljand
Alma Sarapuu
Teatetriatlon, Paide
Tabasalu Triatloniklubi I
Talitriatlon, Lähte
Urmas Utar
Kairi Schmidt
2010 Eesti meistrivõistlused
Triatloni olümpiadistants, Viitna
Marko Albert
Alma Sarapuu
Triatloni poolpikk distants, Rõuge
Priit Ailt
Duatlon, Kuressaare
Karl-Rauno Miljand
Alma Sarapuu
Talitriatlon, Lähte
Siim Kauge
Kairi Schmidt
2009 Eesti meistrivõistlused
Triatloni olümpiadistants, Viitna
Aleksandr Latin
Helen Schmidt
Triatloni poolpikk distants, Pühajärve
Kirill Kotšegarov
Alma Sarapuu
Duatlon, Kuressaare
Harri Sokk
Alma Sarapuu
Talitriatlon, Lähte
Urmas Utar
Kairi Schmidt
2008 Eesti meistrivõistlused
Triatloni olümpiadistants, Viitna
Marko Albert
Alma Sarapuu
Triatloni poolpikk distants, Paide
Kirill Kotšegarov
Alma Sarapuu
Duatlon, Kuressaare
Harri Sokk
Alma Sarapuu
Talitriatlon, Lähte
Urmas Utar
Kairi Schmidt
2007 Eesti meistrivõistlused
Triatloni olümpiadistants, Viitna
Raimo Raudsepp
Alma Sarapuu
Triatloni poolpikk distants, Paide
Raimo Raudsepp
Liis Toomingas
Duatlon, Pärnu
Kirill Kotšegarov
Helen Schmidt
Talitriatlon, Lähte
Urmas Utar
Helen Schmidt
2006 Eesti meistrivõistlused
Triatloni olümpiadistants, Viitna
Raimo Raudsepp
Kai Liivak (Albert)
Triatloni poolpikk distants, Paide
Raimo Raudsepp
Duatlon, Kuressaare
Kirill Kotšegarov
Liilia Kesküla
2005 Eesti meistrivõistlused
Triatloni olümpiadistants, Viitna
Raimo Raudsepp
Anu Taveter
Triatloni poolpikk distants, Paide
Raimo Raudsepp
Anu Taveter
Duatlon, Rakvere
Priit Ailt
Anu Taveter
2004 Eesti meistrivõistlused
Triatloni olümpiadistants, Viitna
Priit Ailt
Anu Taveter
Duatlon, Tabasalu
Raimo Raudsepp
Anu Taveter
2003 Eesti meistrivõistlused
Triatloni olümpiadistants, Viitna
Ain-Alar Juhanson
Natalia Buljukina
Duatlon, Tabasalu
Ain-Alar Juhanson
Kai Liivak (Albert)
2002 Eesti meistrivõistlused
Triatloni olümpiadistants, Viitna
Marko Albert
Kai Liivak (Albert)
Duatlon, Tabasalu
Ain-Alar Juhanson
Kai Liivak (Albert)
2001 Eesti meistrivõistlused
Triatloni olümpiadistants, Viitna
Marko Albert
Natalia Buljukina
Duatlon, Tabasalu
Margus Tamm
Natalia Buljukina
2000 Eesti meistrivõistlused
Triatloni olümpiadistants, Pühajärve
Ain-Alar Juhanson
Anu Taveter
1999 Eesti meistrivõistlused
Triatloni olümpiadistants, Pirita
Kirill Litovtšenko
Triin Krull
1998 Eesti meistrivõistlused
Triatloni olümpiadistants, Viljandi
Kirill Litovtšenko
Triin Krull
Triatloni poolpikk distants, Pärnu
Ain-Alar Juhanson
Tiina Pallas
1997 Eesti meistrivõistlused
Triatloni olümpiadistants, Kääriku
Kirill Litovtšenko
Kristiina Voll
Triatloni poolpikk distants, Pärnu
Kirill Litovtšenko
1996 Eesti meistrivõistlused
Triatloni olümpiadistants, Kääriku
Rimmo Kirsimäe
Tiina Pallas
Triatloni poolpikk distants, Pärnu
Aivar Viikmäe
Tiina Pallas
1995 Eesti meistrivõistlused
Triatloni olümpiadistants, Lohusalu
Kirill Litovtšenko
Tiina Pallas
Duatlon, Kuressaare
Margus Tamm
Kristiina Schmidt
1994 Eesti meistrivõistlused
Triatloni olümpiadistants, Pühajärve
Rimmo Kirsimäe
Leela Lint
Triatloni poolpikk distants, Pärnu
Margus Tamm
Duatlon, Kuressaare
Ain-Alar Juhanson
Kea-Kaia Ilves
1993 Eesti meistrivõistlused
Triatloni olümpiadistants, Pühajärve
Rimmo Kirsimäe
Leela Lint
1992 Eesti meistrivõistlused
Triatloni olümpiadistants, Pirita
Rimmo Kirsimäe
Leela Lint
1991 Eesti meistrivõistlused
Triatloni olümpiadistants, Saku
Rimmo Kirsimäe
Ene Aigro
Triatloni poolpikk distants, Rannu
Kalju Ojaste
Marju Purret (Püvi)
1990 Eesti meistrivõistlused
Triatloni olümpiadistants, Viljandi
Sergei Nikitin
Leela Lint
Triatloni poolpikk distants, Pärnu
Kalju Ojaste
1989 Eesti meistrivõistlused
Triatloni olümpiadistants, Viljandi
Urmas Lemsalu
Leela Lint
1988 Esimesed Eesti meistrivõistlused triatlonis
06.08.1988, Harku
Korraldaja: Enn Udam
Distants: U 1,1 km; R 87 km, J 19,2 km
1. Meelis Veilberg
2. Jaan Pehk
3. Sergei Jakušev
1. Kaja Remmelgas
1984 Kolmas Eesti Triatlon, Harku 19.08.1984 (0,9+67,3+13,7)
1. Kaarel Schmidt
2. Kalle Kaupmees
3. Kalju Koch
1984 Teine Eesti Triatlon, Pühajärve 28.07.1984 (1,5+42+14)
1. Kalle Kaupmees
2. Margus Rein
3. Sulev Marja
1984 Esimene Eesti Triatlon, Voka 30.06.1984 (200+2+42,2)
1. Kaarel Schmidt
2. Sulev Marja
3. Oivo Selder