Pühapäeval sõideti Keilas intensiivse kevadpäikese all Triathlon Estonia korraldatud suusasarja kuues ja ühtlasi viimane etapp. Hoolimata sulailmast sõideti jäisel rajal väga kiireid tulemusi. Naiste seas võidutses Ann-Christine Allik ja meeste hulgas Siim Vinter.
31-kilomeetrisel põhidistantsil mõõdeti Vinteri võiduajaks 1:17.40 ja Alliku omaks 1:29.03. Kahekilomeetrisel lastesõidul võitsid Anna Helene Rauk ja Kaspar Mäsak ning 13,5-kilomeetrisel noortesõidul Karmel Jano ja Oliver Grauen.
Vinter ja Allik võitsid samuti sarja kokkuvõtted. Vinterile järgnesid Alar Ervin ja Peteri Grauen, Allikule Katriin Ever ja Anna-Liis Kulpas. Lastevõistlusel olid tüdrukute seas parimad Anna Helene Rauk, Eleanora Printsmann ja Elenor Truuts ning poiste hulgas Markus Põder, Kaspar Mäsak ja Oskar Rauk.
Noortevõistlusel võidutsesid neidude klassis Karmel Jano, Berit Kant ja Arabella Raie ning noormeeste klassis Oliver Grauen, Kaspar Grauen ja Kaspar Jano.
Järgmisena korraldab Triathlon Estonia Creo triatloni kevadsarja, kuhu on oodatud kõik spordisõbrad. Rohkem infot: https://triathlonestonia.ee/triatloni-kevadsari/