Täna toimus Keilas Eesti Triatloni 2021. aasta hooaja pidulik lõpetamine. Autasustati CREO Eesti Triatloni karikasarja ja noortesarja “Uju ja jookse” parimaid, aasta parimaid triatleete ja muul moel silma jäänud sportlasi ja entusiaste.

Aasta naistriatleediks valiti Kaidi Kivioja.

Kaidi: “Ma tahan tänada kogu südamest tervet triatloni kogukonda ja mu toetajaid, kes mind sellel teekonnal aitavad ja mulle kaasa elavad. See oli minu jaoks väga raske hooaeg ja see tugi on olnud tähtsam kui kunagi varem. Ma olen väga motiveeritud, et anda endast kõik, et teile vastutasuks häid emotisoone pakkuda. Ettevalmistused minu 15. triatlonihooajaks juba käivad! Aitäh toetajatele: Alexela, Revin Grupp, Värska Originaal, Meie toidukaubad, Proswim, Veloteek, Kalle Roostik ja Kristo Kalvistu.”

Aasta meestriatleedi tiitli sai kolmandat aastat järjest Henry Räppo.

Henry: “Peale viimast võistlust tundsin, et hooaeg ebaõnnestus ega olnud sugugi ootuspärane. Nüüd peale puhkuseperioodi järele mõeldes leian mitmeid õnnestumisi ja positiivseid hetki. Tegin arenguliselt taaskord edasimineku nii ujumises, rattas kui jooksus. Osalesin oma esimesel World Triathlon Championship Series etapil ning debüteerisin olümpiadistantsi EM-il. Alati on positiivne teha ka mõned võistlused Eestis ja pakkuda emotsioone lähedastele ning kaasaelajatele raja ääres. Järgmiseks aastaks olen endale juba seadnud uued eesmärgid, et teha samm olümpia poole. Suur aitäh ja kallistus mu perele, treeneritele Margus Tammele ja Kaja Haljastele ning kogu #teamRäppo seltskonnale, kes igaäevaselt minusse usuvad. Suur tänu Kert Ollele ja Rademari tiimile, Mallorile ja Pringstore-le, Hanso MK-le, Same OÜ-le, Wesico Projectile, Namedsport Balticule, Kemotar OÜ-le, Tartu vallale ja koduklubi Ujumise Spordiklubile.”

Aasta treeneriks valiti Kaidi Kivioja treener Paulo Sousa.

Tunnustuse pälvisid veel:

Ujumise Spordiklubi – Uno Loobi nimeline rändkarikas parimale noorteklubile

Urmo Raiend – “Mälestuste hoidja”

Karl Mell – “Müüdimurdja ja triatloni propageerija”

Tiina Angerjärv – “Aasta kohtunik”

Kati Raudsepp – “Aasta värskendaja”

Sander Aavik ja Rasmus Boisen – “Fair Play

Pidulikule hooaja lõpetamisele eelnenud üldkoosolekul valiti Eesti Triatloni uueks presidendiks Indrek Hääl.

Palju õnne kõikidele karikavõitjatele ning tunnustuse saanutele!