Pühapäeval peeti Keilas CREO kevadsarja kolmas ja ühtlasi viimane etapp, kus sai mõõtu võtta pööratud järjekorras basseinitriatlonil. Põhidistantsil olid võidukad Gregor Rasva (Audentes/Tr1Hards) ja Liis Kapten (Tr1Hards/21CC Triatloniklubi).

Põhidistantsil sõideti esmalt 15 kilomeetrit ühisstardist rattasõitu ning seejärel joosti 3,4 kilomeetrit ja ujuti basseinis 500 meetrit. Päeva kiirem mees Rasva alistas üldarvestuses Oskar Heina (Tabasalu Triatloniklubi) ja Gert Martin Savitschi (Tabasalu Triatloniklubi/BCM TriStars). Kapten alistas naiste hulgas Grete Maria Savitschi (Tabasalu Triatloniklubi/BCMTriStars) ja Hanna-Liisa Väriku (Tabasalu Triatloniklubi).

Lühemal distantsil ootas võistlejaid kümme kilomeetrit ühisstardist rattasõitu, kaks kilomeetrit jooksmist ja 200 meetrit ujumist basseinis. Esikoha pälvis Laur Välja (Tabasalu Triatloniklubi). Üldarvestuses lõpetas kõrgel teisel kohal parim naine Mirtel-Madlen Siimar (21CC Triatloniklubi).  Noormeeste seas said teise ja kolmanda tulemuse vastavalt Kaspar Kotli (21CC Triatloniklubi) ja Sten-Erik Päeren (21CC Triatloniklubi) ning neiude hulgas lõpetas teisena Emilia Sell (21CC Triatloniklubi).

Lastedistantsil sõideti rattaga ühisstardist 6,8 kilomeetrit, seejärel joosti 1,5 kilomeetrit ja ujuti basseinis 100 meetrit. Kõige kiirem oli Evamaria Albert (21CC Triatloniklubi), jättes selja taga Nora Lehtme (Tabasalu Triatloniklubi) ja parima poisina lõpetanud Mikk-Mihkel Engeli (21CC Triatloniklubi). Engeli järel said teise ja kolmanda koha Robin Nikolajev (21CC Triatloniklubi) ja Alexandro Romantšuk (Tabasalu Triatloniklubi). Parim D klassi poiss oli Teodor Läll (21CC Triatloniklubi) ja parim D klassi tüdruk Anna Helene Rauk (Triathlon Estonia). E klassis pälvis võidu Robin Kattel (Kalevi Ujumiskool).

Sarja koondarvestuses pälvis põhidistantsil naiste seas esikoha Kapten ning meeste hulgas Rasva. Kaptenile järgnesid Savitsch ja Värik ning Rasvale Toomas Päejärv (21CC Triatloniklubi) ja Märt Maripuu (Triathlon Estonia).

Lühidistantsil võidutsesid Välja ja Siimar. Välja järel said teise ja kolmanda koha Kotli ja Sten-Erik Päeren (21CC Triatloniklubi) ning Siimari järel Sell ja Aleksandra Kurs (ORCA Swimclub).

Lastedistantsil oli C klassi parim tüdruk Albert ja poiss Engel, D klassis võidutsesid Läll ja Rauk ning E klassis Kattel.

Korraldajad tänavad võistluse toetajaid:

https://creo.ee
https://triathlonestonia.ee
https://probeaute.ee
https://farwell.ee
https://www.granarologroup.com