Reedel antakse stardid triatloni Euroopa meistrivõistlustel supersprindi (500m ujumist, 12km ratast, 3,1km jooksu) poolfinaalidele. Eestit on esindamas üheksa noort sportlast. Neidudest on stardis juunioride arvestuses Mari Mai Ruus, Hanne Grete Hanvere ja Grete Maria Savitsch ning U23 vanuseklassis Merili-Mai Kivimets. Noormeestest tulevad starti juunioride arvestuses Gregor Rasva ja Sander Aavik ning U23 vanuseklassis on võistlustules Henry Räppo, Kevin Vabaorg ja Johannes Sikk.

Reedel toimuvate poolfinaalide stardikellaajad Eesti aja järgi on järgmised:

9.00 Hanne Grete Hanvere

9.25 Mari Mai Ruus

9.50 Grete Maria Savitsch

12.05 Sander Aavik

12.30 Gregor Rasva

14.20 Merili-Mai Kivimets

17.00 Kevin Vabaorg ja Johannes Sikk

17.25 Henry Räppo

Reedesest poolfinaalist saab laupäeval toimuvasse A finaali 30 sportlast ning B finaali samuti 30 sportlast. Otseülekannet saab vaadata https://europe.triathlon.org/live/.

Pühapäeval toimub teatetriatlon, kus Eesti võistkond on esindatud juunioride arvestuses. Võistkonda kuuluvad kaks neidu ja kaks noormeest, võistluse start on kell 15.00, otseülekanne https://europe.triathlon.org/live/.

Kodune CREO Eesti Triatloni karikasari jätkub pühapäeval Viljandi triatloniga. Viljandi triatloni ajakava on leitav https://www.trismile.ee/event/viljandi-triatlon/ ja live-tulemusi saab vaadata www.tolknet.ee.