Kitzbühelis toimuvatel Euroopa meistrivõistlustel olid viimasel võistluspäeval kavas segateatetriatlonid juunioridele ja U23/eliidile. Eesti juunioride võistkond koosseisus Mari Mai Ruus, Sander Aavik, Grete Maria Savitsch ja Gregor Rasva sai kiirel distantsil (250m ujumist, 6km ratast ja 1,5km jooksu) 17. koha.

Mari Mai lausus pärast võistlust: “Olen võistlusega rahul, tänu kiirele vahetusalale õnnestus rattas saada teise punti. Jooks kulges normaalselt.” Teises vahetuses startinud Sander võttis enda võistluse kokku: “Ujumine oli aja poolest väga okei, rattas tegin tööd ja püüdsin ees oleva belglase kinni, kuid kohe pärast seda kukkusin tagasipöördel. Jooksus andis kukkumise tagajärjel puus veidi tunda, aga muidu oli hästi.” Grete Maria sõnas võistlusjärgselt: “Ujumine läks üllatavalt hästi. Rattas suutsin üksinda väga head tempot hoida. Jooksus oli eesmärk Iisraeli tüdruk seljataga hoida, mis ka õnnestus. Tõin Eesti tiimi 17. kohaga vahetusse.” Eesti võistkonna ankrumeheks olnud Gregor: “Ujumine läks keskmisest halvemini. Rattas suutsin üksinda head tempot hoida. Jooksus oli eesmärk Iisraeli tiim seljataga hoida, mis sai ka täidetud.”

Juunioride segateatetriatloni esikolmikusse kuulusid Saksamaa, Prantsusmaa ja Hispaania. U23/eliidi segateateriatloni võitis Suurbritannia Saksamaa ja Venemaa ees.