Eesti Olümpiakomitee (EOK) pidas 14. septembril Adila heaolu- ja puhkekeskuses 100. sünnipäeva tähistamiseks tänuürituse, kuhu olid kutsutud teiste seas Eesti Triatloni president Indrek Hääl ja peasekretär Sirlet Juus.

EOK president Urmas Sõõrumaa avas tänuürituseks oma kümneid põlvkondi kandnud esivanemate kodu uksed, kus tähistati üheskoos EOK sünnipäeva, nauditi tippkoka Ants Uustalu hõrgutavaid roogi ning avastati sünnitalu võlusid.

Foto: EOK/Karli Saul