Tallinnas Audentese Spordikeskuses esmakordselt peetud sisetriatlonil näitasid kõige kiireimaid aegu Rinel Pius ja Liis Kapten.

Noorte Eesti triatleetide Johannes Siku ja Karl Melli eestvedamisel peetud Eesti esimesel sisetriatlonil tuli esmalt ujuda basseinis 300 meetrit, seejärel joosta sisehalli, kus ootas vahetult eest kuus kilomeetrit rattasõitu Smart Trainer pukkidel ja kaks kilomeetrit jooksmist.

Piusi võiduajaks mõõdeti 19 minutit ja 56 sekundit. Seejuures näitas ta päeva kiireimaid aegu nii ujumises, rattasõidus kui jooksus. Teise koha teenis Johannes Rohiväli ajaga 20.43 ning kolmanda Risto Holtsmeier ajaga 21.24.

Naistest oli parim üldarvestuses kõrge neljanda koha pälvinud Kapten ajaga 22.16, näidates kiireimat tulemust basseinis ja jooksurajal. Rattadistantsil oli nobedaim Liisa Kull, kes sai naiste pingereas kolmanda koha ajaga 23.05. Kapteni ja Kulli vahele mahtus soomlanna Ida Kontkanen ajaga 22.45.

 „Mõned närvirakud said kulutatud, aga suures pildis saime hästi hakkama. Esimeses vahetuses tuli päris palju ootamatusi ette, millele tuli kiirelt lahendus leida, kuid edasi sujusid asjad järjest paremini. Tegemist oli kindlasti väga hea kogemusega,“ võttis esimese sisetriatloni korraldamise kokku Sikk.