Reedel, 16. septembril algavad Lääne-Prantsusmaal La Baule linnas noorte triatleetide Euroopa meistrivõistlused, kus on stardis kuus eestlast: Liis Kapten, Etriin Etverk, Hanna-Liisa Värik, Gregor Rasva, Oskar Hein ja Gert Martin Savitsch.

Reedel on EM-il kavas poolfinaalid, laupäeval finaalid ja pühapäeval segateatevõistlus. 16. septembril võistleb Eesti aja järgi kell 10 naiste esimeses poolfinaalis Hanna-Liisa Värik, teises poolfinaalis, mis algab Eesti aja järgi kell 10.50, asub starti Etriin Etverk ja kolmandas poolfinaalis kell 11.40 Liis Kapten. Noormeeste esimene poolfinaal peetakse kell 14.30 ja seal asub võistlustulle Oskar Hein. Kell 15.15 pääseb teises poolfinaalis rajale Gregor Rasva ja kell 16 kolmandas poolfinaalis Gert Martin Savitsch.

Noori ootab ees 300 meetrit ujumist, millele antakse start La Baule rannast. Septembris on veetemperatuur tavaliselt keskmiselt 18,6 ° C. Seejärel asutakse kaheksakilomeetrisele rattarajale ja lõpetuseks joostakse kaks kilomeetrit. Mõlemad trassid kulgevad mööda rannaäärt ja on siledad.

Laupäeval on kavas nii A kui B finaalid. Eesti aja järgi kell 13 algab naiste B finaal ja kell 13.45 A finaal. Õhtu poole kell 17.15 peetakse meeste B finaal ja kell 18 A finaal. Pühapäeval kell 19 toimub aga segateatevõistlus, kus tuleb igal võistkonnaliikmel ujuda 250 meetrit, sõita rattaga 5,2 kilomeetrit ja joosta 1,5 kilomeetrit.