24. juunil peeti Austrias Walchsees Euroopa meistrivõistlused aquatlonis. Distantsiks oli 1000m ujumist ja 5,1km jooksu. Eestlastest oli stardis Rinel Pius, kes võistles U23 vanuseklassis ning sai 20. koha. Rineli jaoks oli tegemist esimese aquatloni võistlusega ja see oli huvitav kogemus. Rinel jäi ujumisetapiga rahule, kuid jooksuga mitte nii väga.

27. juunil toimusid Walchsees Euroopa meistrivõistlused aquabikes ja triatloni keskdistantsil. Andres Kübar osales aquabikes (1900m ujumist ja 86km ratast) ning teenis tubli 7. koha meeste 60-64 vanuseklassis.

Triatloni keskdistantsil eestlasi stardis ei olnud. Naiste eliidis teenis Euroopa meistritiitli oma viiendateks olümpiamängudeks valmistuv Nicola Spirig Šveitsist ja meestest võitis Frederic Funk Saksamaalt.

Juba tuleval nädalavahetusel toimuvad järgmised Euroopa meistrivõistlused, sedapuhku duatloni sprindi- ja standarddistantsil Rumeenias Targu Muresis.