Eile peeti Riias juuniorite Euroopa karikaetapp, kus osalesid Eesti noored triatleedid. Hommikul asusid sprindidistantsi (750m ujumist, 22km ratast ja 5,1km jooksu) stardijoonele noormehed ning veidi enne südapäeva neiud.

Eesti noormeestest olid stardis Sander Aavik, Kaspar Lepp ja oma esimesel juuniorite Euroopa karikaetapil osalenud Rasmus Boisen. Sander jäi pärast ujumist rattale minnes esimesest grupist maha ning hakkas koos poolaka Marcin Stanglewicziga usinalt tööle, mille tulemusena said nad liidergruppi. Sander suutis välja sõita päeva parima rattaaja, ent jooksurajal möödusid mõned konkurendid ning finišijoon tuli ületada 16. kohaga. Rasmus lõpetas 27. ja Kaspar 28. kohaga. Sandri kommentaar enda võistlusele:  “Ujumine oli selline keskmine. Esimesse punti ei saanud, liidritega oli vahe umbes 15 sekundit, mis on 750m kohta päris ok. Vahetusalast läksin välja üksinda. Püüdsin eest kinni lätlase ja poolaka. Kohe, kui olin nad kätte saanud, sõitsime poolakaga eest ära ja hakkasime püüdma liidrite gruppi. Kolm ringi oli pidevalt rauas 370W ja saime nad kätte. Viimase ringi sain niiöelda rahulikult võtta, paar korda läksin grupi ette. Ratta pealt tulin maha teisena, norrakas oli ees. Esimene jooksuring oli mul raske, ei saanud ennast õigesti käima, hingamine oli raske, loovutasin kõige rohkem kohti. Teisel ringil sain ennast käima ja tempot arendada. Kokkuvõttes oli täiesti ok võistlus, arvan, et tegin oma elu parima rattasõidu ja sain ka kirja päeva kiireima rattaaja.”

Eesti neidudest olid stardis Mari Mai Ruus, Hanne Grete Hanvere ja Grete Maria Savitsch. Parima tulemuse sai Mari Mai, kes lõpetas Riia võistluse 7. kohaga. Hanne Grete lõpptulemuseks oli 11. ja Grete Marial 12. koht. Mari Mai kokkuvõte oma võistlusest: “Ujumine ja rattasõit täna nii head ei olnud. Seevastu õnnestus jooks mul kõige paremini ning suutsin ühe koha võrra tõusta. Üldiselt võin rahule jääda.”