Tradehouse avalikustas kuus noorsportlast, kelle vahel jagatakse kümnes Tradehouse stipendiumifond. Laekunud 80 taotluse seast valiti stipendiaatideks teiste seas ka triatleet Gregor Rasva (3500€).

Lisaks Rasvale pälvisid stipendiumi golfar Elizaveta Sofia Reemet (4000€), moodne viievõistleja Johanna Maria Jõgisu (4000€), tõkkejooksja Marielle Kleemeier (3500€), iluuisutaja Arlet Levandi (2500€) ja jooksja Leonid Latsepov (2500€).

„Aastate jooksul oleme toetanud juba üle 60 noore, kelle seas nii oma ala maailmatippe kui alles tõusvaid staare,“ kommenteeris Tradehouse tegevjuht Laura Kuldkepp. „Enam kui tuhat läbi vaadatud taotlust
nende aastate jooksul on näidanud, et Eestis on nii palju selge sihiga ja motiveeritud noori – märkame ja tunnustame neid, sest nii motiveerime ka ennast olema aktiivsed ja sportlikud!“ Kuldkepil on hea
meel, et igal aastal lisandub stipendiumi saajate sekka noori aina uutelt spordialadelt ja nii on ka sel aastal esmakordselt esindatud golf, triatlon ja moodne viievõistlus.

Stipendium aitab noortel suurendada ka oma välismaist kogemustepagasit. „Antud stipendium annab mulle väga hea võimaluse võistelda välisvõistlustel,“ rääkis triatleet Gregor Rasva, kellel Eestis
omaealiste konkurents puudub. „Tänu sellele saan olla valmis tiitlivõistlusteks,“ rõõmustas noormees võimaluste avardumise üle. Sel suvel teenis Rasva juunioride Euroopa karikaetapil koha esikümnes.

Stipendiumi jagati juba kümnendat järjestikust aastat ning projektis jagatud toetused ulatuvad kokku 200 000 euroni. Eelnevatel aastatel on stipendiumi pälvinud mitmed end juba praeguseks tõestanud sportlased, lisaks  paljud teised noored, kelle suuremad saavutused on alles ees. Tradehouse Ilukaubamaja on juba 2002. aastast tegutsev Põhja- ja Baltimaade suurim ilutoodete maaletooja ja edasimüüja.