Türgis Yenisehiris toimunud triatloni Euroopa karikaetapil sai Johannes Sikk 39. ja Armin Angerjärv 64. koha. Võistluse võitis Jawad Abdelmoula.
Abdelmoula võiduajaks oli 750-meetrise ujumise, 20-kilomeetrise rattasõidu ja viiekilomeetrise jooksu järel 51 minutit ja kümme sekundit. Ta edestas teiseks tulnud Csongor Lehmanni kahe ja kolmanda koha saanud Henry Grafi nelja sekundiga.
Sikk ujus kaheksa minutit ja 33 sekundit, sõitis rattaga 26 minutit ja 42 sekundit ning jooksis 16 minutit ja 17 sekundit ning sai koguajaga 52.46 kirja 39. koha. Kaotust võitjale kogunes üks minut ja 36 sekundit.
„Jään võistlusega rahule,“ ütles Sikk. „Ujumises tegin enda ujumise ära ja tulin päris hea koha peal välja. Ratta alguses oli suurem grupp väikese vahega eest ära, aga asusime teise grupiga seda jälitama ning saime nad teisel ringil kätte. Jooksu esimesel ringil oli raske ennast käima saada ning kaotasin seal päris palju positsioone, kuid teisel ringil oli seis parem ja võitlesin mõned tagasi. Kokkuvõttes olen rahul, et jõudsin esimesse gruppi, kuid natuke oleks lootnud jooksurajal paremat minekut näidata.“
Angerjärv tuli veest välja kaheksa minuti ja 57 sekundiga, rattasõiduks kulus 32 minutit ning jooksmiseks 17 minutit ja üks sekundit. Koguaeg 59.16 andis eestlasele 64. koha. Kaotust võitjale oli kaheksa minutit ja kuus sekundit.
„Kõik jäi ujumise taha. Suutsin ennast kinni ujuda ning jäin pundist maha,“ tunnistas Angerjärv pettunult. „Rattas sõitsin teise triatleediga koos ning püüda ei olnud väga midagi, kuna kõik olid ees ühes suures pundis koos. Jooksus ei olnud ka midagi erilist – tunne oli selline kesine ning ei oleks suutnud üksi seekord ka väga kiiremini. Kindlasti ei olnud selline tulemus, mida soovisin saavutada.“
Naiste seas pälvis esikoha Tanja Neubert ajaga 57.27. Teisena lõpetas Nora Gmür (+0.02) ja kolmandana Roksana Slupek (+0.04).