Itaalias Arzachenas peetud maailmakarika etapil saavutas Kaidi Kivioja 11. koha. Võistlus peeti sprindidistantsil, mille stardis oli 57 naist.

Arzachenas toimuv maailmakarika etapp on tuntud oma raske rattaraja poolest. Kaidi on öelnud, et temale sobivad raskemad rattarajad ning nüüd oli võimalus neile sõnadele kinnitust saada.

Ujumise lõpuks oli Kaidi kaotus liidrile 51 sekundit ning juhtgruppi ta ei pääsenud. Rattarajal tuli läbida kolm korda raske tõus, mis pani sportlased tõsiselt proovile. Kaidi suutis rattas teha väga head tööd ning parandada oma positsiooni. Jooksudistantsil pani Kaidi endast kõik välja ning lõpetas Arzachena MK-etapi 11. kohaga. “Olen rahul! Alati saab paremini, aga täna oli see mu maksimum. Arzachena on kindasti üks raskemaid radasid, kus ma võistelnud olen, aga just see mulle sobibki!” kommenteeris Kaidi võistlusjärgselt.

Naiste võistluse võitis sakslanna Marlene Gomez-Islinger, kellele järgnesid šveitslanna Julie Derron ja itallanna Verena Steinhauser. Meestest võitis Arzachena MK-etapi inglane Jonathan Brownlee šveitslase Adrien Briffodi ja hispaanlase Mario Mola ees.

Kaidi järgmine start on juba järgmisel pühapäeval Leedsis toimuval maailmameistrivõistluste etapil.