Kaidi Kivioja võistles pühapäeval Austrias IRONMAN 70.3 Zell am See-Kaprunil, kus ta saavutas kolmanda koha. Ilm võistlejaid suurte soojakraadidega ei premeerinud, stardi eel oli õhusooja vaid 7 kraadi, rattasõidu ajaks tõusis temperatuur 12 kraadini ja jooksu ajal ilmutas ennast päikegi, tõstes õhusooja 14 kraadile. Ujuda tuli 17-kraadises vees.

Kui enne võistlust sõnas Kaidi, et valmistuda tuleb külmaks ilmaks, siis nii ka läks. Teisalt ootas Kaidi võistlust väga ning soovis näha, mida ta teha suudab. Täna pärast võistlust tõdes kogenud triatleet, et õppimismaterjali pakkus poolpika distantsi triatlonivõistlus kuhjaga: “See oli üks väga raske kogemus. Kusjuures väga külm õnneks ei olnudki, aga ikkagi piisavalt, et sellest toidust, mis ma olin arvestanud, ei piisanud. Olin jooksuks energiast täiesti tühi ja ma ei tea, kuidas ma sinna finišisse jõudsin. Aga ma olen õnnelik, et ma suutsin poodiumist kinni hoida. Igatahes sain hea õppetunni.”

IRONMAN 70.3 Zell am See-Kapruni naiste võistlusel läks kaksikvõit sakslannadele. Võistluse võitis 2021 IRONMAN Euroopa meister Laura Philipp, kellele järgnes Anne Reischmann. Meeste võistluse võitis sakslane Jan Stratmann, kellele järgnesid austerlased Lukas Hollaus ja Georg Enzenberger.