Eesti parim naistriatleet Kaidi Kivioja teenis Tšehhis Karlovy Varys peetud MK-etapil 27. koha. See on tema tänavuse hooaja parim MK-tulemus.

Olümpiadistantsil peetud võistlusel ujus Kivioja ajaga 19.30, sõitis rattaga 1:13.39 ning jooksis ajaga 37.34. Koguaeg 2:11.57 andis eestlannale 27. tulemuse. Esikolmikusse jõudsid prantslanna Leonie Periault (2:05.04), itaallanna Bianca Seregni (+0.44) ja ameeriklanna Summer Rappaport (+1.25).

„Tunne oli väga hea. Natuke ebaõnnestunud esimese vahetusala taha jäi parem lõpptulemus, aga tegin enda kohta hea ujumise ning rattas ja jooksus oli samuti tugev tunne,“ ütles Kivioja. „Kui oleks kõik õnnestunud oleks mu koht finišis olnud kindlasti parem. Paraku oleksid ja poleksid ei maksa midagi, aga üldiselt oli positiivne võistus ja sain mõne kasuliku õppetunni ja tean, millele nüüd rohkem keskenduma pean.“

Kivioja on sel hooajal teinud kaasa veel kahel MK-etapil: mai lõpus sai ta Arzachenas 37. ja augusti lõpus Bergenis 42. koha. Meeste seas teenis Karlovy Varys võidu ungarlane Csongor Lehmann ajaga 1:51.10.