Audentese spordigümnaasiumis algas vastuvõtt järgmiseks õppeaastaks. Kandidaatide sooviavaldusi oodatakse alaliitu hiljemalt 28. veebruariks.

Seejärel esitab Eesti Triatlon hiljemalt 6. märtsiks 2023 EOK spordidirektorile Martti Rajule oma eriala õpilaskandidaatide nimekirja ning ülevaate iga kandidaadi sportliku arengu ja tulemuste kohta.Pealse seda esitab Eesti Olümpiakomitee 15. märtsiks 2023 kandidaatide nimekirja Audentesele.

Vastuvõtu I voor toimub nii Tallinnas kui ka Otepääl 25. aprillil 2023 kell 11. Kandidaat, kes esimeses voorus osaleda ei saa, annab sellest aegsasti teada, kas Audentesele või Eesti Triatlonile. II voor toimub eeldatavasti maikuu teisel või kolmandal nädalal.
Vastuvõtukomisjon kinnitab valituks osutunud õppursportlaste nimekirja 9. juunil 2023. Vastuvõtukomisjonis osalevad ka alaliitude esindajad, kes seejuures esitavad komisjonile oma alaliidu pingerea. Audentese spordigümnaasium kinnitab komisjoni täpse ajakava maikuu lõpus, teavitades osalejaid pärast teise vooru tulemuste selgumist.
Vastuvõtu teistele aladele otsustab Eesti Olümpiakomitee koostöös Audentese ja vastava spordiala liiduga.
Peale õppimis- ja sportimisvõimaluste on õppursportlasele tagatud majutus ja toitlustus ning spordimeditsiini teenus.

Audentese spordigümnaasiumi 2023/2024. õppeaasta sisseastumise ajakava