Täna peeti Serbias juuniorite Euroopa karikaetapp, kus ainsa eestlasena oli stardis Mari Mai Ruus. Mari Mai jaoks oli esimene kord iseseisvalt võistlusele reisida, kohapeal ühines ta Serbia tiimiga. Võistluse start anti hommikul, mil õhutemperatuur oli 16 kraadi ja ilm pilvine.

Mari Mail tuli läbida supersprindidistants, mis sel võistlusel oli 400m ujumist, 12km jalgrattasõitu ja 2,5km jooksu. Ujumisdistantsi lõpetas Mari Mai seitsmeteistkümnendana, kaotades kiireimale ujujale 38 sekundit. Rattarajal tegi Mari Mai tugeva rattasõidu, sõites välja neidude teise aja. Jooks sel korral Mari Mail ei õnnestunud selliselt, nagu ta oleks soovinud ning lõpptulemuseks jäi Mari Maile 17. koht. Mari Mai kokkuvõte enda võistlusest: “Kõige enam jäin rahule ujumise ja rattaga. Ratta alguses suutsin teisele pundile järele sõita ja seejärel püüdsime koos kinni esimese pundi. Jooksudistants polnud seekord kõige parem: külma ilma tõttu olid lihased kanged ning joostes ei saanud end korralikult käima.”

Mari Mai järgmine võistlus on noorte Euroopa meistrivõistlustel Türgis 30. septembril.