Nädalavahetusel peetakse Keila Tervisespordikeskuses ja Tabasalu kardirajal CREO kevadsarja esimesed kaks etappi. Laupäeval selgitatakse ühtlasi välja kuni 23-aastaste ja juuniorite koondis, kes sõidab Eestit esindama Euroopa meistrivõistlustele.

CREO kevadsarja kuuluvad triatlonid erinevad traditsioonilistest triatlonitest formaadi poolest. Avaetapil ujutakse esmalt basseinis, kuid seejärel jätkatakse rattasõidu ja jooksuga, millele järgnevad taas rattasõit ja jooks. Lühemad distantsid ja rohkem vahetusalasid muudavad võistluse agressiivsemaks, pingelisemaks ja rahvale vaatemängulisemaks. Pühapäeval toimuval teisel etapil on kavas topeltduatlon, kus esmalt joostakse, sõidetakse rattaga ja joostakse, seejärel on 20-minutiline paus ja tehakse sama distants uuesti läbi.

Lisaks eestlastele selgitavad esimesel etapil Euroopa meistrivõistlustele sõitvad sportlased välja ka soomlased. EM toimub 26.-28. mail Poolas Olsztynis. Laupäeval algab võistluspäev Keila Tervisekeskuses kell 11 ning jätkub Tabasalu kardirajal kell 15. Pühapäeval alustatakse võistlemisega kell 11. Kõik on oodatud raja äärde kaasa elama!

Rohkem infot: https://triathlonestonia.ee/triatloni-kevadsari/