Nõo Veskijärve I triatlon tõi starti mitmed Eesti triatloni tipud. Meeste klassis pälvis esikoha Henry Räppo ja naiste hulgas Kaidi Kivioja.

Triatleete ootas Nõos esmalt 350-meetrine ujumisdistants, seejärel tuli rattaga vändata 17 kilomeetrit ja lõpuks joosta 4,4 kilomeetrit. Räppol käis põnev duell Johannes Sikuga, kuid lõpuks jäi 20 sekundiga siiski peale mullu Eesti parimaks meestriatleediks valitud Räppo (42.27). Kolmanda koha teenis Kristo Prangel, jäädes võitjale alla kolme minuti ja 56 sekundiga.

Naiste klassis parimana lõpetanud Kaidi Kivioja (48.24) sai üldarvestuses kõrge viienda koha. Teise koha pälvis Anette Zukker, kaotades Eesti parimale naistriatleedile nelja minuti ja 13 sekundiga ning kolmanda koha teenis Linda Siimon, kes jäi võitjale alla viie minuti ja 31 sekundiga.

Lisaks peeti Nõos lastetriatlon, kus 75-meetrise ujumise, 2,5-kilomeetrise rattadistantsi ja 460-meetrise jooksu järel ületas finišijoone esimesena Karl-Eric Ott ajaga 8.51. Teise koha sai üldarvestuses Kalmer Kiiver (+0.11) ja kolmanda Robert Raak (+1.41). Kiireimad tüdrukud olid Emma Kiiver (10.37), Arabel Pedoson (11.52) ja Meribel Maran (11.54).

Vanuseklasside parimad: Robert Raak (M11), Karl-Eric Ott (M14), Meribel Maran (N11), Emma Kiiver (N14), Max Sander Laane (M19), Henry Räppo (M), Margus Tamm (M50), Kaidi Kivioja (N), Livian Laaneost (N50).

Kokku osales Nõo Veskijärve I triatlonil 120 täiskasvanut ja 42 last.