Tuleva aasta 24.-26. märtsini peetakse Norras Skeikampenis talitriatloni maailmameistrivõistlused. Medalid jagatakse nii eliit, U23, juunior- ja paraklassi sportastele kui vanusegrupi võistlejatele. Lisaks korraldatakse samal nädalavahetusel taliduatloni MM.

Võistluse korraldajad kutsuvad triatleete üle maailma võistlusele osalema ning julgustavad ühendust võtma oma riigi alaliiduga, et end reeglitega kurssi viia ja kirja panna.

Talitriatlon on ala, kus tuleb esmalt joosta, seejärel maastikurattaga sõita ja lõpuks suusatada. Võistlus toimub muidugi talvistes tingimustes. Taliduatlonis ootab võistlejaid aga jooksmine – suusatamine – jooksmine. MM-i võistluskeskus asub 700 meetri kõrgusel merepinnast ning on tuntud oma künkliku maastiku poolest.

Mullu võitsid oma vanuseklassides kullad eestlased Sulo Mannine (M45-49) ja Aivar Veri (M55-59). Veri oli seejuures parim ka taliduatlonil ning Mannine sai teisel alal kaela hõbeda. Lisaks neile teenis Anti Oot (M70-74) nii talitriatlonis kui taliduatlonis pronksi.