Johannes Sikk

Johannes on 22-aastane Elvast pärit triatleet, kes treenib hetkel igapäevaselt Tallinnas. Triatloniga on Johannes tegelenud 12 aastat ning oma parimateks tulemusteks peab ta Euroopa meistrivõistluste 22. kohta juunioride vanuseklassis, kahte duatloni Eesti meistri tiitlit ning Soome meistri tiitlit. Johannese suurimaks eesmärgiks on jõuda olümpiamängudele.
Sportlaskomisjoni soovib Johannes kuuluda, kuna talle läheb korda triatloni areng ning tugeva järeltuleva põlvkonna olemasolu. Aastate jooksul on Johannes kogunud palju kogemusi, mis aitab tal olla pädev triatloni arengu osas kaasa rääkimises. Johannes usub, et ta on tasakaalukas ja hea suhtleja, mispärast suudab ta oma mõtteid hästi väljendada ja koos kompromisse leida.
Johannese nägemus sportlaskomisjonist on ühtne tiim, kes hoiab sportlaste lippu kõrgel, tehes otsuseid, mis aitavad kaasa sportlaste ning triatloni arengule. Johannes usub, et teemad, mis vajavad tähelepanu, on näiteks suuremad auhinnarahad Eesti karikaetappidel ning eliidi võimalus võistelda tuulessõiduga võistlustel Eestis.