Katrin Zaitseva

Katrin on spordi juures olnud nii palju kui end mäletab. Seega on triatloni näol tema jaoks tegemist südamelähedase tegevusega. Sellest tuli ka valik end samuti siduda töökarjääris spordiga. Hetkel tegutseb Katrin triatloni- ja ujumistreenerina, juhendades 21CC järelkasvu ja süstides lastesse liikumisrõõmu. 
Katrin ise on tegelenud spordiga kokku ligi 17 aastat, millest 12 aastat ujunud ning viis aastat triatlonile pühendanud. Ujumis- ja triatlonikarjääri jooksul on Katrin olnud päris mitmekordne Eesti meister ning esindanud Eesti koondist mitmetel rahvusvahelistel võistlustel.
Triatloni parimaks tulemuseks peab ta U-23 vanuseklassi 26. kohta Euroopa meistrivõistlustel Valencias.Eesmärkidest treenerina on Katrini üks suurimaid unistusi kindlasti kasvatada üles mõni saavutussportlane. Kuid eelkõige soovib ta olla hea eeskuju lastele ja noortele hea treenerina.
Sportlaskomisjon annab Katrinile võimaluse seista sportlaste eest. Olles ise profitasemel sportlane olnud, teab ta täpselt, mis on need komistuskivid noorsportlase karjääri jooksul. Katrini eesmärk on võimalikult palju seista selle eest, et perspektiivikad sportlased saaksid 100% keskenduda treenimisele. Katrin on alati valmis aitama nii nõu kui jõuga nii palju kui saab.
Katrin arvab, et sportlaskomisjonis peaks välja tooma kõige tähtsamad küsimused:
Kuidas teha noorsportlasele üleminek eliidi vanuseklassi võimalikult valutuks?
Kust peaks sportlane saama toetajaid ja sissetuleku sportlasena?
Kui soovime tippsportlasi näha kodustel etappidel võistlemas – kas tasuks mõelda nende stardimaksude toetamisele?